Захворіло у світі
96,215,324
Померло у світі
2,058,551
Вилікувалось у світі
53,107,411
Захворіло в Україні
1,172,038
Померло в Україні
21,258
Вилікувалось в Україні
900,749
Читанка: п’ять книжок від українських видавництв для відповідальної дитини

Читанка: п’ять книжок від українських видавництв для відповідальної дитини

Як виховати свідому особистість

Читанка: п’ять книжок від українських видавництв для відповідальної дитини
Фото: pixabay

Літо скінчилося, а отже, у дітей починається активний етап – новий навчальний рік. Саме час обрати теми, які цікавлять юних читачів і в які захочеться зануритися глибше. Наприклад, можна скористатися вибіркою нон-фікшну для дітей, який лише набирає обертів в Україні.

Співзасновниця та керівний партнер Креативної міжнародної дитячої школи (КМДШ) Лідія Білас поділилася з Mind п’ятьма книжками, які допоможуть виховати відповідальну та свідому особистість.

«Як говорити з дітьми про гроші» Рон Лібер

Видавництво: «Наш Формат»

Щоб дитина, коли виросте, вміла правильно ставитися до грошей, важливо ще в ранньому віці познайомити її з мистецтвом відносин із фінансами. Так, у пригоді може стати книга «Як говорити з дітьми про гроші». 
Чому з дітьми не прийнято говорити про гроші? Фінансовий колумніст Рон Лібер може стати для вас помічником, якщо ви все ж вирішите зламати цей стереотип.  

Як і з чого розпочати розмову про кишенькові гроші, як розповісти про заощадження або пояснити, що таке багато й мало. Автор переконаний, що фінанси – це не тільки про виховання підприємливості, а більшою мірою про виховання щедрості.

У книжці є хороші настанови щодо навчання фінансової грамотності дітей, але вона буде корисною для всіх, хто цікавиться вихованням і дитячою психологією.


«Як перетворити $100 на $1 млн. Заробляй! Зберігай! Інвестуй!» Джеймс Маккена, Джанін Глайста, Метт Фонтейн

Видавництво: «Основа»

Як управляти грошима, складати бюджет, відкривати банківський рахунок, чому значно краще витрачати гроші, ніж заощаджувати.

У книжці багато корисних порад, як поводитися з грошима, а яскраві малюнки гарно пояснюють складні фінансові концепції.

Книжка буде корисна дітям середньої та старшої школи та їхнім батькам, усім, хто прагне бути фінансово незалежним та спроможним забезпечити власні потреби.


«Таємне життя грошей» Кіра Вермонд

Видавництво: Vivat Мова

Як впливає на наше життя готівка? Саме з цим питанням допоможе розібратися книжка. Опираючись на різні джерела, від старовинних казок і легенд до новітніх досліджень, автор розплутує загадкові шляхи грошей і розкриває, що воно таке насправді – ця незрозуміла, захоплива і невід’ємна частина життя кожного.

Автор гарно пояснює, що таке гроші насправді, спираючись при цьому на різні дослідження та джерела. Витрати, заощадження, інвестиції – Кіра Вермонд грамотно та просто висвітлює ці питання. А яскраві приклади допомагають краще засвоїти матеріал та зрозуміти сферу застосування.

Також у книжці достатньо цікавих фактів про економіку.

Книжка підійде і школярам, і дорослим, усім, хто прагне навчитися правильному ставленню до грошей. Ця своєрідна енциклопедія дає відповіді на багато запитань, які часто турбують кожного з нас.  


«Фінансова грамотність для малюків» Анна Гресь

Видавництво: «Основа»

Пояснити зовсім малим дітям, що таке фінанси – справжня наука. Але автор у цій книжці чудово справляється із завданням.

Простою та зрозумілою мовою головні герої книги розповідають про гроші. Вони діляться порадами, як заробити гроші, інвестувати у справу, як скласти фінансовий план.

Також у книжці одразу є практичні завдання з наліпками. Книга буде корисна як батькам, так і дітям.


«Життя онлайн. Як уберегтися від кібербулінгу, вірусів та інших халеп в інтернеті» Луї Стовелл 

Видавництво: #книголав

У книжці багато практичних порад, як почуватися захищеним в інтернеті: як правильно створювати сторінки в соціальних мережах, автор розповідає про правила поведінки з інформацією, приватними даними, про дотримання авторського права. Також розглядається тема секстингу, кібербулінгу та інтернет-шахрайства.

А ще в книжці є чудові поради, як правильно реагувати на тролів, підбирати надійний пароль, як захистити свої дані, а головне – знати, до кого можна звернутися по допомогу, якщо раптом в інтернеті щось станеться.

Книжка буде незамінною дітям, які активно починають користуватися інтернетом, а також батькам, що хочуть знати, як правильно пояснити дитині правила поведінки в мережі. Книга актуальна, легка та практична.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті