Жінки Ізраїлю та України: як пройти шлях до лідерства в галузі хай-тек

Жінки Ізраїлю та України: як пройти шлях до лідерства в галузі хай-тек

Чому ізраїльтянки та українки можуть повчитися одна в одної і як долучити дівчат та жінок обох країн до роботи в хай-тек

Этот материал также доступен на русском языке
Жінки Ізраїлю та України: як пройти шлях до лідерства в галузі хай-тек

Тема еволюції жіночого лідерства все активніше спливає в дискусіях в різних країнах і посідає важливе місце в глобальному порядку. В Україні аспекти «м'якої сили», або впливу дівчат та жінок на політичні, громадські та бізнес-процеси, обговорювалися на Саміті перших леді та джентльменів, присвяченому 30-річчю незалежності.

15 грудня в Києві відбудеться четвертий Україно-ізраїльський інноваційний саміт. У межах цієї події заплановано проведення дискусійної панелі «Еволюція жіночого лідерства: м'яка сила – ключовий інструмент успіху», на якій відомі українки та ізраїльтянки досліджуватимуть «лідерську ДНК» жінки в професійній діяльності. Про те, чому варто повчитися одна в одної, а також про заплановані спільні пілотні проєкти Mind розповіла організатор саміту, генеральний директор та засновниця Global Israeli Initiative Олена Новгородська.

Уже шість років я живу в Ізраїлі та спілкуюся з великою кількістю жінок-лідерів, до яких відношу й себе. Такі жінки дуже надихають мене і в Україні. Розвиваючи проєкти бізнес-співробітництва, відчуваємо, що тема еволюції жіночого лідерства стає вкрай актуальною. Нам хотілося б побудувати стабільну комунікацію між жіночими бізнес-ком'юніті обох країн, оскільки ізраїльтянкам в українок та українкам в ізраїльтянок точно є чому повчитися.

Які сильні риси спостерігаємо в жінок обох країн? Ізраїльтянки від самого дитинства мають стійку віру в себе – їх виховують, повторюючи, що вони найкращі та здатні досягти всього, у чому б не пробували власні сили. Відповідно, вони не мають психологічних бар'єрів, страху перед невдачами. У свою чергу, в українок варто повчитися гнучкості, системності, креативності, стратегічному плануванню. Саме в гнучкості як у вмінні адаптуватися до складних умов, зробити крок назад, щоб потім вирватися на два кроки вперед, українкам немає рівних.

Якою є ситуація з жіночим лідерством у наших країнах зараз? Візьмемо, наприклад, службу армії. Усі дівчата Ізраїлю після досягнення 18-річчя виконують військовий обов'язок нарівні з юнаками, і це не лише вищий громадянський обов'язок та престиж, часто служба в армії стає трампліном для побудови подальшої кар'єри, адже тут можна освоїти нову професію, набути безцінного досвіду й навичок, заповнити прогалини в освіті. Багато дівчат вважають цей етап одним із найважливіших і найуспішніших у своєму житті.

За офіційними даними, 35% складу Армії оборони Ізраїлю сьогодні – жінки, їм доступні понад 80% різних спеціальностей, останніми роками їх усе більше серед офіцерів, а також у складних військових спеціальностях – серед льотчиків, саперів, солдатів спецназу, кінологів. Проте поки що 10% від загальної чисельності службовців у ЦАХАЛ жінок виростають до звань підполковника і вище.

Для порівняння: за інформацією Головного управління персоналу Генерального штабу ЗСУ, у Збройних Силах України до кінця 2020 року несла службу 31 тисяча жінок, а це лише 12% від загальної чисельності української армії. Серед жінок близько 4500 офіцерів, 1300 прапорщиків, приблизно 24 000 сержантів, старшин, солдатів і понад 1000 курсанток.

Щодо лідерства в бізнесі, до кінця 2020 року приблизно чвертю компаній в Ізраїлі управляли жінки. Вони добре почуваються в таких сферах, як ритейл, сфера послуг, комунікації. Цікаво, що компанії, якими керують жінки, – це завжди компанії з людським обличчям, особливо в Ізраїлі. Тут жінка ставиться до свого бізнесу, як до дитини: пестить і плекає його, привносить до нього традиції, принципи та цінності, притаманні її сім'ї. В Україні, за дослідженнями YouControl, жінки частіше очолюють туристичні агенції, компанії з надання юридичних та фінансових послуг, обіймають лідерські позиції в роздрібній та оптовій торгівлі різноманітними видами продукції: від палива та легкових автомобілів до зерна, кормів, молочних продуктів і кондитерських виробів, але у відсотковому співвідношенні жінок – керівників бізнесу в Україні менше.

Об'єднати жінок обох країн може фокус на галузі високих технологій, створення лідерських проєктів і запуск власних стартапів у цій сфері. Поки констатуємо, що і в Ізраїлі, і в Україні гостро відчувається дефіцит жінок у сфері хай-теку – поки що їх приблизно 28% та 22% відповідно, решта – чоловіки.

В Ізраїлі останніми роками запускаються державні програми та приватні ініціативи щодо залучення дівчат і жінок до сфери хай-тек та навчання за технологічними спеціальностями. В Україні ця історія лише починається, а й тут останніми роками з'являється все більше міжнародних програм із підтримки жіночого бізнесу.

Незважаючи на це в обох суспільствах все ще не викоренено стереотипів про те, що технічні спеціальності легше освоювати хлопчикам і чоловікам, як і загальні упередження щодо успішної реалізації жінки у будь-якому бізнесі. Тому програми, націлені на підвищення мотивації дівчат і жінок, не мають обмежуватися розповідями про успішні кейси в різних сферах. Вони мають надавати інформацію про різноманітність грантів і спеціальних проєктів, про механізми запуску власного стартапу, про успішні алгоритми його реалізації. І тут допоможуть програми наставництва та менторства.

Програма панельної дискусії, що відбудеться в межах Україно-ізраїльського інноваційного саміту, буде побудована так, щоб жінки обох країн долучилися до атмосфери щирого, відкритого діалогу. Адже що ми знаємо про успішних бізнес-леді? Нам відомі кількісні показники, перелік нагород, оцінка соціуму. Але ми нічого не знаємо про те, як ці жінки починали, адаптувалися, долали перешкоди, як вони робили вибір та ухвалювали рішення, що відчували на тому чи іншому етапі свого професійного зростання.

На завершення панелі ми анонсуємо ті спільні проєкти, які плануємо запустити. Серед них – пілотний українсько-ізраїльський проєкт лідерства в галузі високих технологій, учасницями якого стануть 100 дівчат 15–17 років з Ізраїлю та України, зокрема з нульовим досвідом у галузі IT. Протягом трьох днів їм будуть запропоновані всі умови для того, щоб освоїти базові навички: навчитися створювати програми та програми з нуля.

Ініціатори проєкту – Посольство Ізраїлю в Україні, трансформаційна платформа Global Israeli Initiative, компанія Alice Code та Українська академія лідерства. За основу взято методику, яку використовують в навчанні IT-технологій солдатів армії Ізраїлю. Головне наше завдання – дати дівчатам зрозуміти, що вони це можуть, що в них виходить. За підсумками захисту проєктів учасниці команди-переможиці отримають стипендії на навчання в знаменитому Техніоні, Ізраїльському технологічному інституті, що входить до першої сотні університетів та інженерних шкіл світу. Крім того, створені продукти дівчата зможуть протестувати за допомогою спеціалістів провідних IT-компаній.

У нас у планах – інші галузеві заходи, присвячені ролі жінок у різних сферах бізнесу, освіті, науці, медицині. Адже віра дівчат і жінок може рости і розвиватися лише в створеній екосистемі взаємної підтримки. А лише реалізована та самодостатня жінка може бути щасливою.

При цьому наш ключовий інтерес – розвиток жіночого лідерства у сфері високих технологій. Ми віримо, що за цим – майбутнє.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua

Автори матеріалів OpenMind, як правило, зовнішні експерти та дописувачі, що готують матеріал на замовлення редакції. Але їхня точка зору може не збігатися з точкою зору редакції Mind.

Водночас редакція несе відповідальність за достовірність та відповідність викладеної думки реальності, зокрема, здійснює факт-чекінг наведених тверджень та первинну перевірку автора.

Mind також ретельно вибирає теми та колонки, що можуть бути опубліковані в розділі OpenMind, та опрацьовує їх згідно зі стандартами редакції.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло