Освітній липень: 5 безкоштовних онлайн-курсів з бізнесу, що стартують цього місяця

Освітній липень: 5 безкоштовних онлайн-курсів з бізнесу, що стартують цього місяця

Де і чому можна повчитися «без відриву» від комп'ютера або пляжу

Освітній липень: 5 безкоштовних онлайн-курсів з бізнесу, що стартують цього місяця
Фото Shutterstock

Ховаючись від літньої спеки та відпочиваючи від напруженого бізнес-року, можна чудово провести час у кондиціонованому приміщенні або навіть у шезлонгу за переглядом кількох навчальних програм. Mind пропонує п'ять липневих онлайн-курсів, що можуть стати у пригоді підприємцям.

Інновації: найкраще у всьому світі

Початок: 3 липня 2017 року.

Тривалість: 2 тижні/2 години на тиждень.

Мова: англійська.

Автори курсу: Університет Лідса (University of Leeds).

Опис: Під час цього курсу ви довідаєтеся, у чому полягає суть терміна «інновація», та матимете змогу поміркувати, як його трактують у бізнесі та інших контекстах, а також дізнаєтеся більше про три види інновацій (процесні, продуктові та сервісні) і їх три рівні (поступові, радикальні та руйнівні). Ви зможете оцінити вашу власну інновацію в новому світлі та обговорити ваші відкриття з іншими.

Вступ до споживацької неврології та нейромаркетингу

Початок: 10 липня 2017 року.

Тривалість: 6 тижнів/5–6 годин на тиждень.

Мова: англійська.

Автори курсу:  Копенгагенська бізнес-школа (Copenhagen Business School).

Опис: Як ми приймаємо споживацькі рішення? Наскільки ці процеси підсвідомі? Цей курс познайомить вас з деякими методами в нових галузях неврології та нейромаркетингу та пояснить, як працюють основні мозкові механізми в процесі прийняття споживацьких рішень. Під час цього курсу ви дізнаєтеся, як використовувати неврологію в бізнесі зараз та що чекає на галузь у майбутньому.

Підприємництво 103: покажіть мені гроші

Початок: 11 липня 2017 року.

Тривалість: 6 тижнів/6 годин на тиждень.

Мова: англійська.

Автори курсу: Массачусетський технологічний інститут (Massachusetts Institute of Technology, MIT).

Опис: За допомогою кейсів стартапів МІТ та через інтерв’ю з їх засновниками ви дізнаєтеся, як розробити бізнес-модель, як сформувати ціну на свій товар та як побудувати процес продажів.

Цей курс буде для вас особливо цікавим, якщо ви оперуєте на B2B-ринку, або якщо на ринку діє усталена конкуренція і ви шукаєте інноваційну бізнес-модель, яка б створила для вас конкурентну перевагу.

Управління ризиками для проектів

Початок: 20 липня 2017 року

Тривалість: 5 тижнів / 2–3 години на тиждень

Мова: англійська

Автори курсу: Університет Аделаїди (The University of Adelaide)

Опис: Управління ризиками – це процес, що використовується для ідентифікації, оцінки та аналізу потенційних ризиків для організації чи проекту. Цей процес дозволяє вам розробити найбільш придатну стратегію реагування на ризики.

У рамках курсу «Управління ризиками для проектів» ви дізнаєтеся про основи управління ризиками, а також про те, як прийняття ключових процедур може допомогти вам максимально скористатися можливостями та мінімізувати негативний вплив на цілі вашого проекту.

Управління бізнес-процесами: вступ до процесного мислення

Початок: 24 липня 2017 року.

Тривалість: 3 тижні/2 години на тиждень.

Мова: англійська.

Автори курсу: Квінслендський технологічний університет (Queensland University of Technology, QUT)

Опис: У сучасному динамічному бізнес-середовищі кожна організація керує великою кількістю бізнес-процесів. Бізнес-процеси визначають, що робиться, коли і як, дозволяючи організаціям досягати своїх стратегічних цілей.

Під час цього курсу ви зрозумієте, які бізнес-процеси вас оточують, і яку ключову роль вони відіграють як у вашому особистому, так і в професійному житті. Ви навчитеся визначати проблеми бізнес-процесів, пояснювати різницю між внутрішніми та зовнішніми цінностями, які визначають управління бізнес-процесами в організаціях, зможете застосувати творчі підходи до мислення та розробляти шляхи вдосконалення процесу.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло