Освітній серпень: 5 безкоштовних онлайн-курсів з бізнесу, що стартують цього місяця

Освітній серпень: 5 безкоштовних онлайн-курсів з бізнесу, що стартують цього місяця

Останній місяць літа – найкращий час для ефективної, але необтяжливої підготовки до нового бізнес-року

Этот материал также доступен на русском языке
Освітній серпень: 5 безкоштовних онлайн-курсів з бізнесу, що стартують цього місяця
Фото: Shutterstock

В останній місяць літа потрібно якомога краще підготуватися до вересневої бізнес-лихоманки. Mind пропонує п'ять серпневих онлайн-курсів, що стануть у пригоді підприємцям. Серед запропонованих програм декілька мають міжнародну тематику. Сподіваємося, це прикрасить процес навчання спогадами про відпустку.

Управління персоналом для підприємців

Початок: 3 серпня 2017 року

Тривалість: 7 тижнів/4–5 годин на тиждень

Мова: англійська

Автори курсу: Індійський інститут менеджменту

Опис: Бізнесмени наймають людей, мотивують їх та використовують їхні таланти заради ефективного функціонування своєї справи. Однак більшість підприємців вважають, що ефективне управління людьми є питанням здорового глузду і відточується лише через життєвий досвід.

Хоча таке твердження має певний сенс, але управління людьми є також і наукою. Вона включає в себе принципи, процедури та системи, що повинні існувати, коли підприємство починає зростати. Багато власників погоджуються, що в сучасній економіці люди є ключовою відмінністю між малим та середнім  бізнесом.

Метою курсу є:

  • Познайомити слухачів з основними принципами управління людьми.
  • Критично проаналізувати, як HR-професії сприяють сталості підприємства в довгостроковій перспективі.
  • Зрозуміти роль, яку відіграють власники та засновники в створенні високоефективної організації.

Лідерство в організаціях ХХІ століття

Початок: 7 серпня 2017 року

Тривалість: 10 тижнів/2–4 години на тиждень

Мова: англійська

Автори курсу:  Копенгагенська бізнес-школа 

Опис: Після закінчення курсу ви виробите власний стиль лідерства, а також:

  • Навчитеся уникати лідерських дій, які були ефективні у минулому, але вже не підходять для управління організаціями ХХІ століття.
  • Зможете впоратися з підступними проблемами, такими як залежність від спеціалістів або необхідність реагувати на зовнішні перевірки у світі, що стає більш прозорим.
  • Дізнаєтеся, як правильно уникати етичних невдач, та зрозумієте, як краще розділяти публічне та приватне життя.

Покращення міжкультурної компетенції

Початок: 21 серпня 2017 року

Тривалість: 4 тижні/3 години на тиждень

Мова: англійська

Автори курсу: Університет Пердью (США)

Опис: Ефективна міжкультурна комунікація та розуміння культурних відмінностей у наш час є критично важливими для професіоналів, особливо тих, хто працює на глобальному ринку.

На цьому курсі ви не тільки зможете розвинути навички, необхідні для вирішення глобальних викликів, що існують у світі, а й навчитеся успішно працювати в багатонаціональному колективі та розуміти цінність культурних відмінностей.

Управління міжнародними проектами

Початок: 28 серпня 2017 року

Тривалість: 9 тижнів/8–12 годин на тиждень

Мова: англійська

Автори курсу: Технічний інститут Рочестера (США)

Опис: З цього курсу ви дізнаєтеся, як впливають на управління проектами культура, варіація мов, релігійна, регуляторна та юридична практика, проникнення технологій, тимчасова орієнтація, гендерні проблеми, корупція, етика, особиста свободу та політичні контексти.

Ви навчитеся відповідати на глобальні виклики завдяки ефективному використанню практики та технологій. Курс насичений прикладними дослідженнями та прикладами існуючих компаній, що допоможе студентам краще зрозуміти середовище, в якому виконуються міжнародні проекти.

Управління взаєминами з клієнтами

Початок: 31 серпня 2017 року

Тривалість: 6 тижнів/3–5 годин на тиждень

Мова: англійська

Автори курсу: Індійський інститут менеджменту

Опис: Управління взаємовідносинами з клієнтами, також відоме як CRM, допомагає компаніям успішно впроваджувати стратегії, практики та технології, спрямовані на виграш та підтримку клієнтів. Мета цього бізнес-курсу – забезпечити вас надійною основою концепцій CRM та найкращих практик, щоб успішно реалізовувати практику CRM для довгострокової рентабельності.

На цьому курсі ви дізнаєтеся, як перейти від короткострокового режиму роботи оператора до режиму довгострокових відносин та зрозуміти переваги налагодження зв'язків з клієнтами.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло