mind
Клітинні технології омолодження: що може сучасна наука
Реклама

Клітинні технології омолодження: що може сучасна наука

Високі медичні технології допомагають продовжити молодість

Цей матеріал також доступний російською
Клітинні технології омолодження: що може сучасна наука
Фото: cellcosmet.com.ua

Хочемо ми цього чи ні, проте кожна країна має власні характерні стереотипи та асоціації, які формувалися у свідомості людей роками, а іноді навіть десятиліттями. Безумовно, у цьому плані Швейцарії дуже пощастило. Звісно, тут немає античних музеїв, сафарі чи екстремального туризму, проте є відомі годинники, надійні банки та високі медичні технології, що дають можливість продовжити молодість.

Без зайвого галасу

Автори бренду стверджують, що є Cellcosmet – та є вся інша косметика. І справді, той, хто вже спробував догляд Cellcosmet, більше не повертається до жодних інших марок. До речі, було б помилково вважати клітинну косметику такою собі забавкою для модниць, яким набридли «звичайні», проте елітні бренди: модниці якраз купують юверлірно виконані й найпопулярніші баночки ультрадорогих косметичних брендів, тоді як головною ознакою маркетингової стратегії Cellcosmet є практично повна відсутність реклами, особливо традиційної – з топ-моделями та кінозірками на білбордах та глянцевих обкладинках.

«Коли вартість продукції невисока, – як колись сказав творець бренду пан Роланд Пфістер, – суттєве фінансування можна скерувати на рекламу. Проте вартість нашої продукції надзвичайно висока, що зумовлено обширними дослідженнями, виключною якістю та рідкісними активними компонентами. Зіштовхнувшись з проблемою вибору між рекламою та якістю, я, звісно, обрав якість. Саме тому неможливо випускати мою продукцію за законами стандартних рекламних кампаній, як робить більшість виробників. Крім того, рідкість цінних матеріалів робить неможливим випуск більшої кількості продукції, а саму продукцію – недоступною широкому колу споживачів».

Клітинні технології від Cellcosmet: контроль над часом

Що таке клітинна косметика?

Саме недоступність спричинила появу навколо Cellcosmet & Cellmen великої кількості чуток, вигадок й запитань. Що таке клітинна косметика? Як це працює та чому це працює? Чи це не шкідливо? І про які, власне, клітини йдеться? Запитань багато. І ми спробуємо розібратися в них.

Точка відліку

У 1931 році Пол Ніханс, швейцарський лікар та дослідник, відкрив першу клініку, в якій лікували захворювання печінки за допомогою ембріональних клітин – саме вони, після детального вивчення, виявилися найбільш придатними. Ніханс та його спільники виявили та описали яскраво виражений молодильний ефект і приплив сил, який спостерігався у пацієнтів після терапії. Вони не просто одужували, вони молодшали на очах!

Незважаючи на очевидний й, крім того, дивовижний ефект від лікування, лікарі зіткнулись з непереборною на той час проблемою: клітинний матеріал неможливо було зберегти – клітини гинули вже через дві години після потрапляння в навколишнє середовище.

Можливість випробувати на собі чудодійний вплив клітинної терапії отримали такі легендарні особистості, як Чарлі Чаплін, Вінстон Черчилль, Жаклін Кеннеді, Конрад Аденауер, Арістотель Онассіс.

Півстоліття по тому, в 1982-му, було засновано лабораторію Cellap та знайдено спосіб зберегти біологічну активність клітинного матеріалу на рівні 96–97%! Саме з її стін вийшли перші косметичні засоби, що містили у своєму складі активні стабілізовані біоінтегральні клітини. Лабораторію очолив Роданд Пфістер.

Момент осяяння

Складно сказати, чи був особливим той далекий день, коли Роланд Пфістер розмовляв з одною із пацієнток, яка була задоволена результатами клітинної терапії. Жінка пожартувала: «Почуваюся на двадцять років. Може ви, молодий вчений, заразом придумаєте метод, який би омолодив моє обличчя? Дуже хотілось би виглядати відповідно!» Чи знала невідома пані, що її жарт заклав початок новій хвилі досліджень? А й справді – якщо клітинна терапія має такий успіх при омолодженні внутрішніх органів, то чому б не навчитись застосовувати її на шкірі – це ж теж орган, до того ж найбільший! Невже створення косметичних засобів з активними стабілізованими біоінтегральними клітинами – таке непосильне завдання?

Скептики хитали головами – 30 років тому мало хто вірив у можливість «приборкати» клітину настільки, щоб вона «працювала» у складі крему. Опорою Пфістеру в цей нелегкий період стала його дружина, яка не лише підтримувала всі ідеї чоловіка, але й виконувала в його компанії роль фінансового директора, маркетолога й бухгалтера, залишаючись при цьому берегинею сімейного вогнища.

Завдяки підтримці близьких людей та довірі власній інтуїції, Пфістеру вдалося вдихнути життя, здавалось б, у зухвалу ідею створення клітинної косметики та вкласти в червоно-білу баночку таємницю вічної молодості.

Формула першого клітинного крему піддавалася тривалим клінічним дослідженням. Знайти спосіб стабілізувати клітинний матеріал без втрати його вітальності вдалося не одразу. Проте після запуску виробництва формула залишається незмінною ось уже 30 років. «На справжні шедеври мода не проходить, – жартує пан Пфістер, та вже серйозно додає: – Якщо продукція якісна, то вона користується попитом довгі роки й не розчаровує клієнтів, які виглядають значно молодше, ніж їхні ровесники».

Справжній прорив

Саме так можна назвати «знахідку», яку здійснила лабораторія Cellap в 1997 році – дослідники навчилися отримувати активні стабілізовані клітини… за допомогою біотехнологій! Простіше кажучи, тепер для створення препаратів можна використовувати не «материнську» клітину, а її біологічну копію. Нові клітини – такі ж здорові й активні, як і початкові, які отримують в умовах in vitro. Метод, що отримав назву CellVital, не просто унікальний – він вважається одним із найпередовіших досягнень медицини XX століття.

Не може не викликати захвату ще й той факт, що в препаратах Сellcosmet & Cellmen використовуються активні цілісні клітини. Гарантійний паспорт, який додається до кожної баночки, підтверджує їх біологічну активність протягом усього терміну зберігання. До речі, технологія під назвою CellControl, що дозволяє стабілізувати клітини та зберігати їх протягом тривалого часу, була відзначена Нобелівською премією.

Клітинні технології від Cellcosmet: контроль над часом

Її Величність Клітина

Запитання, яке цікавить кожного, хто починає цікавитися клітинною косметикою: як та чому вона «працює»?

Почнемо з того, що активна стабілізована біоінтегральна клітина – це не лише джерело біологічно активних молекул, ферментів і факторів росту, що стимулюють клітини до «активного життя». Вона ще й несе у собі «біологічну інформацію молодості», яку й передає клітинам шкіри. Простіше кажучи, вона розкриває потенціал, закладений самою природою, здійснюючи ревіталізуючий вплив, «змушує» клітини шкіри «згадати» той час, коли вони були молодими, – і функціонувати відповідно!

Таким чином, стабілізовані біоінтегральні клітини – це приклад для наслідування власним клітинам шкіри. Дивлячись на «молодих», власні клітини намагаються «збадьоритися» та «помолодшати», щоб нівелювати різницю у віці…

Це справді висока технологія, що випередила свій час, яка ближче до медицини, ніж до косметології. Саме тому продукція лабораторії Cellap називається космецевтичною (від злиття слів «косметика» та «фармацевтика»). Крім того, це єдина у світі косметика, що здатна задовільними потреби як чоловічої, так і жіночої шкіри, враховуючи їх фізіологію.

Своє швейцарське походження Лабораторія Cellap цілком свідомо використовує як конкурентну перевагу. «Хрест, який ми використовуємо в логотипі, звісно, має на увазі те, що продукцію виробляють у Швейцарії. Це гарантія якості, Швейцарія завжди була епіцентром клітинних технологій як у медицині, так і в косметології. Так, Cellap – єдиний швейцарський виробник клітинної косметики», – каже Роланд Пфістер.

Класика, не підвладна часу

Ось уже понад чверті століття Лабораторія Cellap сповідує та втілює в життя Науку Залишатися Молодим. Cellcosmet & Cellmen – це не просто косметика, це стиль та якість життя, це інвестиція у власну молодість. Від моменту своєї появи вона завоювала абсолютне лідерство та міцно закріпилася в розряді класики, що непідвладна моді та часу.

Серед прихильників та клієнтів Лабораторії Cellap – члени королівських сімей, політики, зірки спорту та шоу-бізнесу. Вони живуть за новими правилами, де здоровий спосіб життя, краса, доглянутість та гідна відповідність віку є невід’ємною частиною життя світських осіб.

Клітинні технології від Cellcosmet: контроль над часом

Сьогоднi вам також доступна розкіш не гнатися за часом та не втікати від нього. Разом із Cellcosmet ви можете самі його підкорити.
Не варто боятися звикання – косметика Cellcosmet гіпоалергенна та не містить гормонів.

Лише факти

  • Умови виробництва кремів Cellcosmet & Cellmen аналогічні до умов виробництва фармацевтичних засобів, а сама продукція зареєстрована в Швейцарії Генеральним управлінням суспільного здоров’я та схвалена експертними органами Євросоюзу, США, Японії, Росії, України та ще більш ніж 30 країн.
  • Активні стабілізовані біоінтегральні клітини – це ексклюзивний продукт, який був розроблений та який виробляється виключно в Лабораторії Cellap. Ці клітини мають адресовану антивікову дію та науково доведену ефективність. Завдяки їм ось вже 30 років продукція Cellcosmet & Cellmen  є визнаним світовим лідером в області глибокої ревіталізації.

Дізнатися детальніше про всі доступні засоби з лінії Cellcosmet & Cellmen та прочитати про швейцарську клітинну косметику можна на сайті офіційного представника компанії в Україні.

Кожна баночка крему Cellcosmet має гарантійний паспорт – виробник гарантує вміст в кремі активних речовин та їх дієвість. «За 30 років репутація крему не була зіпсована жодною зморшкою!» – з посмішкою заявляє автор бренду.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті