mind
«НоваБудова» вже вдруге взяла участь у щорічному молитовному сніданку в США
Реклама

«НоваБудова» вже вдруге взяла участь у щорічному молитовному сніданку в США

Керівники компанії отримали змогу перейняти досвід закордонних колег та провести низку важливих зустрічей з високопосадовцями

Цей матеріал також доступний російською
«НоваБудова» вже вдруге взяла участь у щорічному молитовному сніданку в США

8 лютого у Вашингтоні відбувся 66-й молитовний сніданок. Цей захід відомий у всьому світі, адже об’єднує представників влади, посадовців, бізнесменів та громадських діячів із різних країн. За традицією, кожного року молитовний сніданок проводиться в готелі Washington Hilton. А його ключовою фігурою та найважливішим гостем є голова Білого дому. Цьогорічний молитовний сніданок відвідав президент США Дональд Трамп і виступив на ньому з промовою.

Головною метою заходу, який вважається простором, вільним від політики, є молитва за мир та процвітання, а також численні зустрічі з високопосадовцями. Тож одним з важливих аспектів молитовного сніданку є створення платформи для комунікації, налагодження та встановлення зв’язків. Така участь важлива і для України – для подальшого розвитку, подолання корупції, а також для отримання більшої підтримки і захисту інтересів нашої країни від зовнішньої агресії і вирішення конфлікту на Донбасі.

Цього року активну участь у заході взяла делегація з України. Відвідати «сніданок з Трампом» приїхали міністри, голови фракцій, народні депутати, бізнесмени, громадські діячі. Також вже вдруге у молитовному сніданку як представник будівельної сфери та бізнесу в Україні взяла участь компанія «НоваБудова». Генеральний директор Євгеній Савочка, директор з розвитку Сергій Леснік та директор Business Consulting Corporation Джоел Колон змогли перейняти досвід закордонних колег та провести низку важливих зустрічей з високопосадовцями. Основними питаннями, які вдалось обговорити, були розвиток та підтримка бізнесу в Україні.

Сподіваємося, що подібні заходи посприяють загальному зростанню безпеки, економіки й розвитку бізнесу в нашій країні.

Інвестиційно-будівельна компанія «НоваБудова» з 2005 року веде активну діяльність на будівельному ринку України. Компанія спеціалізується у сфері будівництва житлової нерухомості й будує в ближньому передмісті Києва та у Львові. Житлові комплекси компанії  – ЖК «Щасливий» та Сrystal Avenue, обрали вже понад 2800 українських сімей. 

«НоваБудова» вже вдруге взяла участь у щорічному молитовному сніданку в США
Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті