Кріс Ґільбо «Пасивний заробіток: як перетворити ідеї на гроші за 27 днів»

Кріс Ґільбо «Пасивний заробіток: як перетворити ідеї на гроші за 27 днів»

Про те, як заробити гроші без відриву від основної діяльності

Этот материал также доступен на русском языке
Кріс Ґільбо «Пасивний заробіток: як перетворити ідеї на гроші за 27 днів»
Фото: facebook/NashFormat

Бекґраунд. Людина, що написала книжку про те, як отримувати успішний пасивний заробіток, вочевидь, повинна знатися на цій темі. Крісу Ґільбо лише 41 рік, а він не тільки працює сам на себе вже понад 10 років, а й встиг побувати в усіх 193 країнах світу. Дивина та й годі. Але 2013-го він відвідав останню країну – Норвегію. На той момент чоловікові було 35 років.

Кріс Ґільбо займається не тільки подорожами та письменництвом. Він також реалізує різноманітні власні проекти: творчі та благодійні. Його головною метою є допомога людям з усіх куточків планети перетворити ідеї на гроші, аби в подальшому отримувати задоволення від професійної реалізації. Хто ж не хоче підзаробити грошенят без відриву від основної діяльності?

Оригінальна назва: Side Hustle: From Idea to Income in 27 Days.

Видавництво: «Наш формат».

Наклад: 2500 примірників.

Сюжет. На думку Кріса, є багато людей, які хотіли б заробляти більше, але з різних причин вони бояться звільнятися зі своєї стабільної роботи та поринути в підприємництво. А деяких така думка взагалі жахає. Дійсно, не всі можуть ризикнути та почати працювати на себе. Це велика відповідальність.

А що ви скажете, якщо вам запропонують залишатися на основній роботі, але паралельно створити додатковий прибуток? Цікава ідея! І головне – не потрібно відмовлятися від звичного рівня безпеки, який дає основне місце роботи.

Саме такий виклик ставить перед читачем відчайдушний автор книжки, і пропонує створити пасивний заробіток «на стороні». Для створення своєї додаткової справи, яка має принести додатковий дохід, Кріс пропонує детальний 27-денний план дій. Для зручності та більшої структурованості всі дні об’єднані в тематичні п'ять тижнів:

  • 1-й тиждень: створення арсеналу ідей;
  • 2-й тиждень: обрання найкращої ідеї;
  • 3-й тиждень: підготовка до старту;
  • 4-й тиждень: пропонування ідеї правильним людям;
  • 5-й тиждень: шліфування й коригування.

Книжка являє собою найлегший, найзрозуміліший та найструктурованіший підручник для самостійного опрацювання, який ви колись тримали в руках. З перших сторінок вам пропонується детально розписаний щотижневий та щоденний план із короткими описами дій на кожен конкретний день. Далі автор пропонує  способи підробітку, аналіз передумов, які важливі для створення власної справи. Також до уваги читача та майбутнього бізнесмена – лаконічна інструкція, як користуватися 27-денним планом. Решту книжки складають детальні описи кожного кроку на шляху до кінцевої мети – додаткового заробітку. Читачеві залишається тільки дотримуватися описів та кожного дня впроваджувати у своє життя нові навички.

А коли ви перегорнете сторінку з описом дій останнього дня курсу, то побачите, що Кріс Ґільбо підготував для вас бонус у вигляді «додаткової амуніції». Оскільки метою книжки є охоплення кожного аспекту життя підробітчанина та спорядження його всім, що потрібно для потужного старту, ви також отримуєте:

  • короткий аналіз кількох проектів (приклади яких є в книжці);
  • способи перевірки ідеї за допомогою Facebook і $10;
  • шаблон для написання «Листа ідеальному клієнту»;
  • невеличкий посібник проектів із нерухомістю від знайомої експертки Кріса;
  • різноманітні корисні ресурси та посилання.

Отже, усім охочим мати додатковий дохід залишається лише взяти це все й запровадити власну справу!

Вам сподобається, якщо: ви маєте безліч ідей, але поки не знаєте, як перетворити їх на гроші. Або просто не знаєте, з чого почати створення власної справи чи як заробити на тому, що обожнюєте робити.

Вам не сподобається, якщо: ви вірите тільки в стабільні заробітки й не бажаєте вдаватися до зайвих ризиків. Та й додаткових грошей наразі не потребуєте.

Головна причина прочитати: варто усвідомити, що кожен може знайти свій спосіб підробітку. Поступове оволодіння всіма навичками, викладеними в цій книжці, допоможе вам легко перетворити будь-яку думку на золоту жилу. І це не магія, а цілковита реальність. Книжка дає вибір і можливість робити якомога більше з того, що вам подобається, заради більшого доходу та впевненості в майбутньому.

У тому ж дусі:

Кріс Ґільбо «Пасивний заробіток: як перетворити ідеї на гроші за 27 днів»

1. Кріс Ґільбо, «Стартап на $100. Як перетворити хобі на бізнес»

Утекти зі світу офісних працівників і зайнятися своїм проектом значно легше, ніж здається. Аналізуючи досвід успішних підприємців, які розпочинали бізнес зі $100 в кишені, Кріс Ґільбо вчить отримувати прибуток з улюбленої справи. Він не просто дає поради й ділиться рецептами успіху, а на реальних прикладах доводить, що можна працювати лише на себе, перетворюючи власні ідеї на дохід. Ця книжка – путівник для тих, хто прагне не залежати від обставин, мріє творити нове майбутнє, маючи при цьому пристойний заробіток та яскраве життя.


Кріс Ґільбо «Пасивний заробіток: як перетворити ідеї на гроші за 27 днів»
Фото: Аліна Горбачова для Mind.ua

2. Тімоті Феррісс, «Працюй чотири години на тиждень. Нова психологія успіху»

Створити новий дизайн свого життя та стати «новим багатим» напрочуд легко. Для здійснення омріяної подорожі чи реалізації бажаної життєвої мети не треба кидати на стіл керівнику заяву про звільнення. Потрібно лише реструктурувати діяльність та час, і ви отримаєте більший результат за меншу кількість робочих годин, адже зручний графік та можливість самостійно керувати життям зроблять вас більш продуктивним.


Кріс Ґільбо «Пасивний заробіток: як перетворити ідеї на гроші за 27 днів»

3. Джон Ворілоу, «Бізнес під ключ. Як створити компанію, що працюватиме без вас»

Амбітному підприємцю складно уявити, що колись у нього виникне бажання залишити компанію, яку він створював, докладаючи титанічних зусиль. Він готовий приділяти їй 100% свого часу та сил, і йому здається, що так буде завжди. Однак, як стверджує автор цієї книжки, існує розумніша стратегія – створити проект, який успішно функціонуватиме без вас.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло