«Стала» література: боротьба з нерівністю

«Стала» література: боротьба з нерівністю

До вашої уваги – книги українських видавництв, присвячених Цілі ООН №10 «Зменшення нерівності»

«Стала» література: боротьба з нерівністю
Фото depositphotos.com

«Міракл-Крік», Енджі Кім

Видавництво: Рідна мова

Рік видання: 2020

Анотація: Авторка запрошує взяти участь у розслідуванні таємничого злочину, стати свідком перехресних допитів і судових баталій, де прокурор і адвокатка ведуть запеклу гру, на кону якої життя матері, звинуваченої у вбивстві власної дитини.

Енджі Кім як ніхто розуміється на міжрасових проблемах і, що іще цінніше, на проблемах сімей, які виховують дітей з особливими потребами.

Вона з неймовірною правдивістю показує світ, де жертовна любов тісно переплітається із втомою, заздрістю, соромом і навіть ненавистю. Це гостра й щемлива історія, яка не залишить байдужим нікого.


«Таврована», Сесілія Ахерн

Видавництво: Рідна мова

Рік видання: 2020

Анотація: Це світ, де ідеал цінують понад усе, а за проступки – таврують. Для таврованих закриті всі двері, вони – ізгої, їхнє життя – справжня каторга.

Таврованим не співчувають, а допомогу їм вважають злочином. Однак усе змінюється, коли тавро отримує досі ідеальна дівчина – отримує за те, що допомогла таврованому. Чи витримає Селестіна тиск системи? Хто відречеться від неї, а хто залишиться поруч?

Роман-антиутопія Сесілії Ахерн розкриває нові грані таланту письменниці. Звертаючись до гострих тем суспільства та особистості, авторка майстерно показує силу духу справжньої Людини.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло