Кінопрем’єри тижня: психологічний трилер «Інфлюенсер» та комедія із Робертом Де Ніро «Татусів уїкенд»

Кінопрем’єри тижня: психологічний трилер «Інфлюенсер» та комедія із Робертом Де Ніро «Татусів уїкенд»

Небезпеки соціальних мереж і коли батьки, мов діти

Кінопрем’єри тижня: психологічний трилер «Інфлюенсер» та комедія із Робертом Де Ніро «Татусів уїкенд»
Колаж: Володимир Зайончковський, Mind UA.

1 червня 2023 року в українському прокаті з’явилися дві нові картини: психологічний трилер «Інфлюенсер», що загострює увагу на проблемах соцмереж та лідерів думок, і комедія «Татусів уїкенд» із Робертом Де Ніро у головній ролі, заснована на житті стендап-коміка Себастьяна Маніскалко.

Докладніше – у свіжому огляді Mind

«Інфлюенсер»

Кінопрем’єри тижня: психологічний трилер «Інфлюенсер» та комедія із Робертом Де Ніро «Татусів уїкенд»

Сюжет. Медісон, інфлюенсерка у соціальних мережах, вирушає у самостійну подорож Таїландом з одним лиш рюкзаком. Там вона знайомиться з дівчиною, яка подорожує з легкістю і відкриває для Медісон розкутіший спосіб життя. Однак згодом її інтерес до інфлюенсерки набуває похмурого відтінку...

В українському прокаті: з 1 червня 2023 року. 

Бекграунд. Аудиторію кіноманів і кінокритиків усе більше цікавлять фільми, що відображають проблеми сучасності. Тріумф «Трикутника смутку» на Каннському кінофестивалі 2022 року довів, що інфлюенсери можуть стати об’єктом сатири, сарказму та іронії. Однак у фільмі «Інфлюенсер» режисер Кертіс Девід Гардер вирішив не висміювати впливових користувачів соцмереж, а навпаки поговорити про їхні проблеми, з якими вони могли б стикнутися, якби на них почали полювання.

Вам сподобається, якщо: вам до вподоби жанр психологічного трилера. Фільм вдало досліджує теми сучасної залежності від соціальних мереж, а також розповідає про наслідки технологічного прогресу, як-от проблеми штучного інтелекту та маніпуляцій в інтернеті. Варто відзначити шикарну акторську гру Кассандри Нод, яка вміє заворожити глядача і водночас жахати.

Вам не сподобається, якщо: ви хочете переглянути щось веселе й безтурботне. «Інфлюенсер» добряче полоскоче ваші нерви, якщо ви занадто вразливі до трилерів. 

Головна причина подивитися: це добре знятий трилер із маловідомими акторами, який «не розвозить кашу по тарілці» і де події розвиваються з блискавичною швидкістю. Якщо ви коли-небудь бачили фільм «Психо» Альфреда Гічкока, то однозначно зможете провести паралелі з тим, що побачите під час перегляду «Інфлюенсера».

Оцінка Mind: 7,2/10 

«Татусів уїкенд»

Кінопрем’єри тижня: психологічний трилер «Інфлюенсер» та комедія із Робертом Де Ніро «Татусів уїкенд»

Сюжет. Головний герой розповідає своєму батькові, італійському іммігранту Сальво, який ретельно оберігає національні традиції, що він збирається одружитися з американкою. Той наполягає на тому, що вихідні вони мають провести з батьками нареченої, аби познайомитися ближче, але все, як завжди, йде не за планом...

В українському прокаті: з 1 червня 2023 року. 

Бекграунд. Сценарій стрічки «Татусів уїкенд» був написаний американським стендап-коміком італійського походження Себастьяном Маніскалко, який грає у фільмі роль самого себе. Початок роботи над проєктом випав на 2018 рік, але виробничий процес почався лише у 2021 році. До продюсерського складу картини долучилися Кріс та Пол Вайци, відомі продюсуванням серії комедій під назвою «Американський пиріг».

У США «Татусів уїкенд» отримав досить скептичні відгуки кінокритиків, які наголосили на простоті сюжету та зазначили, що «хороший стендап – не завжди хороший фільм». Однак глядачі навпаки доволі тепло прийняли кіно назвавши його «життєвим і знайомим кожному».

Вам сподобається, якщо: ви налаштувалися на те, щоб гарно провести час, посміятися та насолодитися комедійною роллю Роберта Де Ніро. Приємно, що не треба бути повністю зануреним у контекст італо-американських мігрантів, аби зрозуміти жарти, задумані у сценарії. Якщо ж відкинути аспект національностей і традицій, то кожен глядач зможе впізнати і себе, і власних батьків, якщо коли-небудь потрапляв у схожі ситуації.

Вам не сподобається, якщо: ви прагнете побачити культового актора в серйозній ролі, на кшталт Ентоні Гопкінса у фільмі «Батько». Адже «Татусів уїкенд» – це проста сімейна комедія, яка може видаватися трохи стереотипною і дещо незрозумілою українському глядачеві.

Головна причина подивитися: звичайно ж, Роберт Де Ніро, який вкотре взявся за комедійну роль. Скільки Де Ніро вклав у свій образ власного життєвого досвіду, нам невідомо, однак йому не звикати вживатися в роль колоритного татка з дивакуватим характером.

Ця лайтова стрічка про батьків і дітей комусь може нагадати класику жанру, як-от «Знайомство з батьками», «Знайомство з Факерами» та інші комедії за участі Де Ніро.

Оцінка Mind: 6.9/10 

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло