Захворіло у світі
12,376,147
Померло у світі
556,895
Вилікувалось у світі
6,795,141
Захворіло в Україні
52,043
Померло в Україні
1,345
Вилікувалось в Україні
24,800
Майте на увазі: головні події 5 – 11 травня

Майте на увазі: головні події 5 – 11 травня

Вистава «Andersen’s Fairy Tales», камерний показ фільму «Зелена книга» та інші події найближчого часу, на які варто звернути увагу

Цей матеріал також доступний російською

У неділю, 5 травня у Театральній Майстерні Миколи Рушковського (вул. Велика Житомирська, 4) – вистава для тих, хто починає дорослішати – «Andersen’s Fairy Tales» за казками Ганса Крістіана Андерсена.

Із самого дитинства ми всі хочемо стати дорослими і самостійними. Але ж чому, навіть коли ти дорослий, все одно продовжуєш вірити у дива? I чому це відчуття дива ми потім шукаємо скрізь і у всьому? Вистава для дітей і батьків, школярів, студентів, хіпстерів і всіх-всіх. Буде з чого посміятися і над чим подумати – обіцяють творці казки.

Майте на увазі: головні події 5 – 11 травня
Фото: офіційна Facebook-сторінка події

Початок о 13:00. Квитки можна придбати перед початком вистави або забронювати: +38 093 633 52 62.


У неділю, 5 травня у Музичному просторі МК (вул. Богдана Хмельницького, 57Б) – камерний показ фільму «Зелена книга». Фільм демонструється мовою оригіналу (англійська) з українськими субтитрами. Стрічка отримала Премію «Оскар» у трьох категоріях, у тому числі як «Найкращий фільм року».

За сюжетом, простого «вишибалу» наймають водієм на час туру одного з найкращих піаністів світу – афроамериканця – півднем США, де панують расистські погляди. У поїздці вони користуються «Зеленою книгою», яка містить інформацію про безпечні місця для чорношкірих. Ця подорож відкриє двом різним героям очі на світ і докорінно змінить їхні життя.

Майте на увазі: головні події 5 – 11 травня
Фото: офіційна Facebook-сторінка події

Початок о 19:00. Вхід вільний за попередньою реєстрацією.


У п’ятницю, 10 травня у Національній філармонії України (вул. Володимирський узвіз, 2)концерт «Моцарт, Прокоф’єв. Симфонічний оркестр НФУ». Прокоф’єв, як і Моцарт, мав потужний вплив на митців наступних поколінь. Цікаво, що Сергія Прокоф’єва за життя називали «Моцартом ХХ століття». Але музику Моцарта Прокоф’єв не любив. Дати створення Сьомих симфоній цих композиторів розділяють майже два століття, проте твори дуже близькі між собою – адже обидва сповнені життєрадісністю.

Майте на увазі: головні події 5 – 11 травня
Фото: офіційна Facebook-сторінка події

Початок о 19:00. Вартість квитків 70–300 грн.


У суботу, 11 травня на Арт-заводі «Платформа» (вул. Біломорська, 1) відбудеться другий «Київський фестиваль коміксів 2». Головна мета заходу – популяризація цього жанру, розвиток творчих навичок та культури ілюстрацій.

Майте на увазі: головні події 5 – 11 травня
Фото: офіційна Facebook-сторінка події

Оновлена команда організаторів, до якої увійшли представники Comic Con Ukraine, планує потішити фанатів коміксів, літератури та художніх робіт. На локації «Loft» Арт-заводу «Платформа» гості зможуть відвідати презентації популярних видавництв, знайти нових знайомих та друзів, поспілкуватися з авторами, художниками та представниками друкарень, знайти команду для реалізації власного творчого проекту та придбати нові випуски улюблених історій.

Спеціальні гості фестивалю: Надія Кушнір  – художниця, творець найвідомішого «Гуся» в Україні, Koro – художниця, авторка коміксу «Голуб Геннадій», Ana Godis – художниця, авторка популярного веб-коміксу «Still Life», Asinastra – відома художниця та відеоблогерка, Артем Прядка та Аркадій Медведєв – організатори Comic Con Ukraine 2018, Андрій Данкович – перший український коміксист на San Diego Comic-Con International.

Початок о 10:00. Вартість квитків 200 грн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті