Плейлист червня: Hozier, Sufjan Stevens і не тільки

Плейлист червня: Hozier, Sufjan Stevens і не тільки

Музика про все глибинне та болюче – від вроджених особливостей до найвищого призначення

Этот материал также доступен на русском

Любов і мрії про неї, життя після смерті, непорушні істини і трансформація спогадів. Про це і не тільки – музична добірка Mind для першого місяця літа.

Hozier

Плейлист червня: Hozier, Sufjan Stevens і не тільки

Ірландський музикант і автор пісень, Хозіер з дитинства був занурений в атмосферу попередніх музичних епох: його батько також не чужий у музиці. Згодом – у підлітковому віці – співав у гурті, самостійно навчаючись грати на гітарі: «Це був довгий, повільний і болючий процес».

Але це поєднувалося з сильним захопленням блюзом і джазом, яке привело його до того формату, в якому він пише композиції сьогодні: «Коли ти підліток і в тебе є щось своє, захоплення, власний маленький світ – для мене ним був блюз».

Його пісня з соціальним підтекстом – «про відстоювання своїх прав і відновлення своєї людської природи через акт любові» Take Me to Church з однойменного міні-альбому 2013 року зробила цього виконавця по-справжньому відомим.

«Я дійшов висновку, що закохуватися або бути закоханим – те саме що смерть, смерть усього», – говорить Ендрю Хозіер-Бірн в інтерв'ю The Irish Times.

Wasteland, Baby! (2019) – другий студійний альбом Hozier, який дебютував на першій позиції в Irish Albums Chart і в основному американському хіт-параді Billboard 200.


San Fermin

Плейлист червня: Hozier, Sufjan Stevens і не тільки

Американська група з Брукліна, заснована композитором і автором пісень Еллісом Людвіг-Леоне. Писати музику Елліс почав ще у восьмирічному віці, потім здобув музичну освіту в Єльському університеті. Дебютний альбом, який вийшов у 2013-му, преса назвала «одним з найдивовижніших, амбітних, зворушливих записів за рік і таких, що запам'ятовуються».

Людвіг-Леоне зі своїм колективом активно бере участь у великих концертах альтернативної та класичної музики. Крім того, він спільно з хореографом Troy Schumacher написав партитури до балетів для New York City Ballet і BalletCollective.

The Cormorant I (2019) – четвертий LP-альбом San Fermin. Людвіг-Леоне в одному з інтерв'ю сказав, що «натхнення для цього альбому прийшло після довгих роздумів про пам'ять і ідентичність, а також про те, як спогади змінюються з віком».


Sufjan Stevens

Плейлист червня: Hozier, Sufjan Stevens і не тільки

Американський автор-виконавець і мультиінструменталіст.

Illinois (2005) - п'ятий студійний альбом Суфьяна Стівенса. Його головна ідея – в тому, що всі ми «іншопланетяни», а промислова революція потрібна була лише для того, щоб отримати вид з Місяця на людську цивілізацію. Пісня Chicago з цього альбому стала головною музичною темою серіалу «Політик».


Patrick Watson

Плейлист червня: Hozier, Sufjan Stevens і не тільки

Канадський музикант, який поєднує в своїй творчості такі різні напрямки, як поп-кабаре, класична музика й інді-рок. Патрика Уотсона за його експериментальні вишукування порівнюють з Rufus Wainwright, Andrew Bird і Pink Floyd.

Шостий студійний альбом Wave (2019) – справжнє уособлення неспішності серед суцільної суєти і напруженого трафіку, заклик відшукати гармонію в собі. Можливо, в ритмі танго.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті