Захворіло у світі
141,372,323
Померло у світі
3,025,557
Вилікувалось у світі
120,068,828
Захворіло в Україні
1,946,510
Померло в Україні
39,786
Вилікувалось в Україні
1,482,079
Майте на увазі: головні події 19–27 вересня

Майте на увазі: головні події 19–27 вересня

Picnic на Арт-завод «Платформа», екскурсія «Підземелля Подолу» та інші події найближчого часу, на які варто звернути увагу

У суботу, 19 вересня в театрі на Подолі (Нова сцена; Андріївський узвіз, 20А) – «Камінний господар» у постановці режисера Івана Уривського за п’єсою Лесі Українки. У центрі сюжету спокусник Дон Жуан, егоїстична Донна Анна і камінний, консервативний командор дон Гонзаго де Мендоза.

Дон Жуан у письменниці постає не таким, як його літературні прообрази авторства Гофмана, Мольєра, Моцарта, Байрона чи Пушкіна. Адже він тримається гордо, прагне волі та йде за щирим покликом свого серця. У цій любовній пригоді кожен прагне щастя… Та якою ціною? І чиї життєві принципи виявляться сильнішими?

Майте на увазі: головні події 19–27 вересня
Фото: Ira Marconi

Початок о 18:00. Вартість квитків 200-700 грн.


У неділю, 20 вересня в Національному заповіднику «Софія Київська» (вул. Володимирська, 24) завершує свою роботу виставка «Місто людей: графіка шістдесятників». Культурне життя періоду 1960-х років прийнято розглядати як роздвоєне: офіційна робота протікала паралельно з роботою «для себе» і вузького кола однодумців, які переймалися схожими інтелектуальними та художніми пошуками.

У роботах Алли Горської, Віктора Зарецького, Олександра Дубовика, Олекси Захарчука, Ігора Григор’єва, Акима Левича можна побачити позбавлений ідеології Київ та портрети його мешканців.

Об’єднує добірку дещо невловиме «шістдесятницьке», промовисто присутнє у кожній роботі цих різних за манерою авторів. В урбаністичних деталях та ситуаціях, як обриси правого берега або зимова риболовля на закрижанілому Дніпрі. Але також на формальному рівні: кольорових акцентах, характері графічної лінії та штрихів. У характерних зачісках та одязі, які, здається, так ніколи і не вийшли з моди.

Майте на увазі: головні події 19–27 вересня

Початок о 10:00. Вхід вільний за наявності вхідного квитка на територію музейного комплексу Софія Київська (50-100 грн.)


У суботу, 26 вересня на Платформа арт-завод (вул. Магнітогорська 1А) відбудеться Picnic, серія дружніх уїк-ендів на свіжому повітрі з розвагами, музикою і кухнею на будь-який смак. У програмі: релакс у лаунж-зоні, активності і рухливі ігри на спортивній ділянці, неквапливі прогулянки або чілаут на пледах, шоу з вогнем, танці під сучасні ритми діджеїв, а також веселощі і пізнавальні майстер-класи для наймолодших гостей.

Майте на увазі: головні події 19–27 вересня

Початок об 11:00. Вартість квитків 100 грн.


У середу, 23 вересня у Мистецькому Арсеналі (вул. Лаврська, 12) можна відвідати виставки «Андрій Сагайдаковський. Декорації. Ласкаво просимо». Проєкт львівського художника вирізняється експериментальним характером – простір експозиції перетворюється на тотальну інсталяцію, створену митцем, що дозволяє якнайповніше зануритися у творчість автора, побачити його метод в дії.

Основною темою виставки є спорт. Митець із насолодою грає у власну гру, вигадуючи містифіковані змагання-забави. Він придумує правила, проєктує декорації для своїх вправ і дисциплін, створюючи таким чином власний спорт-простір.

Майте на увазі: головні події 19–27 вересня

Початок об 11:00. Вартість квитків 40-160 грн.


У неділю, 27 вересня можна відвідати екскурсію до підземної річки Глибочиця «Підземелля Подолу» (місце зустрічі – біля метро Контрактова площа).

У процесі проходження двокілометрового підземного маршруту відвідувачі мають дізнатися багато цікавого про підземні річки Києва, здолати близько 1,5 кілометрів під землею та побувати у маловідомому історичному об'єкті, побудованому в середині XIX століття.

Майте на увазі: головні події 19–27 вересня

Початок о 13:00. Необхідна попередня реєстрація. Вартість 249 грн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті