Захворіло у світі
143,629,848
Померло у світі
3,059,987
Вилікувалось у світі
122,010,330
Захворіло в Україні
1,974,118
Померло в Україні
40,796
Вилікувалось в Україні
1,514,472
Майте на увазі: головні події 24 жовтня – 1 листопада

Майте на увазі: головні події 24 жовтня – 1 листопада

Київ експозиційний та вистава до 100 років з дня народження Бориса Віана – події найближчого часу, на які варто звернути увагу

Майте на увазі: головні події 24 жовтня – 1 листопада
Борис Віан
Фото: DR

У суботу, 24 жовтня в Аукціонному домі ДУКАТ (вул. Володимирська, 5) можна відвідати Ukrainian Unofficial #Lviv, презентацію другого тому електронного архіву українського неофіційного мистецтва – «UU#Lviv».

Куратор проєкту Богдан Мисюга розповість про специфіку львівського неофіційного мистецтва. Галерея «Дукат» відкриє однойменну виставку, присвячену альтернативній художній культурі Львова 1950–1980-х років.

Серед митців, чиї твори представлено в експозиції – Роман і Марґіт Сельські, Карло Звіринський, Зеновій Флінта, Петро Маркович, Олег Мінько, Євген Лисик, Богдан Сорока, Ігор Боднар, Богдан Сойка, Роман Петрук, Олександра Крип'якевич-Цегельська, Леопольд Левицький, Генрієтта Левицька, Олександр Аксінін та Енгеліна Буряковська.

Майте на увазі: головні події 24 жовтня – 1 листопада

Початок об 11:00. Вхід вільний.


У неділю, 25 жовтня у Київському міському будинку природи (вул. Рогнідинська, 3) триватиме Виставка фіалок.

Ця домашня рослина історично має іншу назву – узамбарська сенполія із сімейства Геснерієвих. А фіалкою її називають через схожість форми квітки на дику фіалку. У дикій природі остання росте в горах Кенії і Танзанії. Сенполії найчастіше ростуть біля водоспадів через сприятливі умови – високу вологість та туман. За дбайливого догляду домашні фіалки живуть дуже довго, прикрашаючи інтер’єри домівок.

Майте на увазі: головні події 24 жовтня – 1 листопада

Початок об 11:00. Вартість квитків 30 грн.


У п’ятницю, 30 жовтня у Центрі сучасного мистецтва М17 (вул. Антоновича, 102-104) стартує Виставка Data CTRL Centre.

Сучасні люди часто втрачають контроль над персональними даними в мережі, будучи найбільш вразливою ланкою в інтернет-безпеці. Але ми можемо використовувати засоби захисту даних. Організатори виставки розкажуть про них. Ключовою метою проєкту є популяризація медіаграмотності та захисту персональних даних в інтернеті.

Майте на увазі: головні події 24 жовтня – 1 листопада

Початок о 18:00. Вхід вільний.


У суботу, 31 жовтня у Довженко-Центрі (вул. Васильківська, 1) відбудеться Міждисциплінарна швейцарсько-українська театралізована вистава «Для наших диких душ» – вільна адаптація роману Бориса Віана (Вернона Саллівана).

Цей абсурдний та кумедний трилер, написаний у 1948 році, занурює головних героїв у поліцейське розслідування, що веде їх до викриття лабораторії божевільного лікаря, доктора Маркуса Шутца, який вирішив знищити всю потворність нашої планети, створивши клони «красивих» людей. Режисерка – Мадлен Бонгард.

Подія відбувається із нагоди 100-річчя з дня народження Бориса Віана (1920-1959), парадоксальної фігури французького модернізму, майстра абсурду та містифікації. Інженер, поет, романіст, автор пісень, джазовий трубач і музичний продюсер – він був справді символом молодої повоєнної французької інтелігенції.

Програму, що знайомить із творчістю одного з найбільш ексцентричних митців-модерністів, підготували Посольство Швейцарії в Україні, Довженко-Центр, ГОГОЛЬFEST, спільно з Французьким інститутом в Україні.

Майте на увазі: головні події 24 жовтня – 1 листопада

Початок о 19:00. Вартість квитків 200-400 грн.


У неділю, 1 листопада у 4-му павільйоні ВДНГ (пр-т Академіка Глушкова, 1) – виставка Всесвіт тіла: Всередині тварин.

У відвідувачів буде можливість зблизька роздивитися, як побудовані тіла більше ста гігантів пустелі, джунглів і океанів. Німецький науковець і творець експозиції «Body Worlds» Ґунтер фон Гаґенс другий рік поспіль вражає українців. Не з підручників біології, а наяву.

На виставці кожен охочий зможе дізнатися в деталях, як функціонують організми більше 100 видів тварин не тільки дикої природи, а й свійських теж.

Побачити, які процеси життєдіяльності ховаються під пір’ям або ж хутром звірів. Представлена виставка – це натуралістичні експонати або ж просто пластинати. Саме вони стануть головними об’єктами досліджень фізіології тварин. Наприклад, 5- метрового жирафа, слона, верблюда, гігантського кальмара або ж страуса.

Мета виставки – привернути увагу людей до зменшення популяції тварин. А школярів та студентів – до кар’єри в науково-дослідній сфері. Усі пластиновані тварини доповнені інформаційними стендами, які доступно розкажуть про цінність кожного виду для людства.

Майте на увазі: головні події 24 жовтня – 1 листопада

Початок о 10:00. Вартість квитків 350-400 грн. Деталі за посиланням.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті