Майте на увазі: головні події 14 – 22 листопада

Майте на увазі: головні події 14 – 22 листопада

Показ арт-фільму «4 Обличчя Мони Лізи», виставка вітражних робіт угорського митця Мікши Рота та інші події найближчого часу, на які варто звернути увагу

У суботу, 14 листопада у центрі сучасного мистецтва Білий Світ / White World (вул. Пушкінська, 21а) можна відвідати виставку «Стінка на стінку». Організатори запросили сім художників і художниць, кожен з яких створив міні-експозицію із семи картин та розташував її на одній із семи стін галереї. На закритті виставки митці обміняються картинами, і жодна робота не лишиться у свого автора. Обмін проходитиме за жеребкуванням.

Учасники першої художньої ітерації – Ахра Аджинджал, Анна Атоян, Владислав Шерешевський, Влад Кришовський, Олена Придувалова, Петро Сметана і Нікіта Цой. Куратор і автор ідеї – Олександр Янович.

Майте на увазі: головні події 14 – 22 листопада

Початок об 11:00. Деталі за посиланням.


У вівторок, 17 листопада у театрі на Подолі (Андріївський узвіз, 20А; Нова сцена) – вистава «Якось воно буде…» до дня народження Остапа Вишні.

75 років тому з-під пера всенародного улюбленця Остапа Вишні вилетіла «усмішка» під назвою «Чухраїнці (спроба характеристики)», в якій він виписав «аж п’ять глибоко національних рис симпатичної вдачі чухраїнця», і одна з них – це «Якось-то воно буде»! А які ж інші?

Майте на увазі: головні події 14 – 22 листопада

Початок о 19:00. Вартість квитків 150-350 грн.


У четвер, 19 листопада в кінотеатрі «Жовтень» (вул. Костянтинівська, 26) відбудеться показ однієї із найочікуваніших арт-стрічок 2020 року «4 Обличчя Мони Лізи».

Фільм створений до 500-річчя художника. Яку таємницю приховує найвідоміший портрет в історії? Незважаючи на значну кількість досліджень, присвячених да Вінчі, його особистість і творчість досі оповиті безліччю загадок. Одна з них – хто насправді став прототипом найвідомішою його картини, «Джоконди»? Чотири жінки, чотири дивовижні історії – хто з них надихнув Леонардо?

Майте на увазі: головні події 14 – 22 листопада

Розклад та квитки – за посиланням.


 У суботу, 21 листопада в Центрі Української Культури та Мистецтва (вул. Хорива, 19-В) триватиме Виставка вітражних робіт угорського митця Мікши Рота «Забарвлене сонячне світло».

Експозиція вперше презентована у Києві, до цього була проведена в Ужгороді, Львові та Тернополі.

Відвідувачі побачать ескізи та збільшені фотографії вітражів авторства Мікши Рота (1865 – 1944 рр.). Виставка, на якій представлені 69 із всього 72 робіт митця, являє собою найбільш повну добірку, що наочно представляє головні етапи роботи життя художника. Мікша Рот був засновником та керівником найвідомішої й найпродуктивнішої майстерні вітражного та мозаїчного мистецтва у стилі модерн на зламі ХІХ – ХХ століть.

Майте на увазі: головні події 14 – 22 листопада

Початок о 10:00. Вхід вільний.


У неділю, 22 листопада у Національній філармонії України (Володимирський узвіз, 2) Національний ансамбль солістів «Київська камерата» під орудою Валерія Матюхіна представить музику Георга Фрідріха Генделя, Йоганна Адольфа Гассе, Вольфганга Амадея Моцарта та Дмитра Бортнянського. Солістами будуть співаки Валентина Матюшенко, Ольга Табуліна та Олександр Харламов, флейтистка Марія Кіях.

Майте на увазі: головні події 14 – 22 листопада

Початок о 19:00. Вартість квитків 70-350 грн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті