Захворіло у світі
176,446,731
Померло у світі
3,811,528
Вилікувалось у світі
160,417,038
Захворіло в Україні
2,223,558
Померло в Україні
51,679
Вилікувалось в Україні
2,127,337
Вечори французького кіно: кого з зірок можна побачити та в яких стрічках

Вечори французького кіно: кого з зірок можна побачити та в яких стрічках

Цьогорічна «родзинка» фестивалю – онлайн-формат з безкоштовним переглядом

Этот материал также доступен на русском
Вечори французького кіно: кого з зірок можна побачити та в яких стрічках

12 лютого розпочинається 16-й фестиваль «Вечори французького кіно». Зазвичай він відбувається в Києві та найбільших містах України, проте цьогоріч, завдяки онлайн-формату, кіноогляд буде доступний для мешканців усієї країни. Перегляд стрічок безкоштовний. Mind виступає медіапартнером фестивалю.

Розглядаємо програму з точки зору зіркових акторів.

Луї Гаррель

Зовсім нещодавно ми його бачили в «Фестивалі Ріфкіна» Вуді Аллена. Актор отримав світову славу ще в 2003-му, коли зіграв у еротичній драмі Бернардо Бертолуччі «Мрійники». Свій талант Луї Гаррель підтвердив багатьма ролями, зокрема, в стрічках «Усі пісні лише про кохання» й «Те літо пристрасті». Пізніше він навіть зняв свої фільми: «Друзі» та «Чесний чоловік».

У програмі ж «Вечорів французького кіно» Луї Гаррель грає одну з головних ролей у драмі «ДНК». Стрічка розповідає про дівчину на ім’я Неж, яка після смерті свого дідуся отримує неочікувані результати генетичного тесту. Вона вирішує дослідити своє коріння й відновити зв'язок із дідусевою батьківщиною – Алжиром.

Крім Луї Гарреля, тут також грає Фанні Ардан («Кафе бажань», «Париж, я люблю тебе»). Режисерка фільму – Майвенн («Мій король»), вона ж виконує роль Неж.


Катрін Денев

Ця акторка впізнавана ще з класичних французьких мюзиклів 1960-х «Шербурзькі парасольки» та «Дівчата з Рошфора». Проте її акторська кар'єра триває і є дуже плідною.

Це робить акторку дуже близькою до її героїні в драмі «Правда» з програми фестивалю. Катрін Денев грає відому й досвідчену кінозірку Фаб’єн. Вона випускає у світ мемуари під назвою «Правда», у яких, однак, нічого правдивого не знаходить її донька, що саме приїздить до матері в Париж. Та відомій акторці не до того – вона готується до нової ролі, що напрочуд добре віддзеркалює її справжню сім’ю, у якій колючими дотепами приховують любов, а брехнею – ніжність.

У картині також грають Жульєт Бінош («Подвійні життя», «Зільс-Марія») та Ітан Гоук («Товариство мертвих поетів», «Ґаттака»).


Альбер Дюпонтель

У представленій на фестивалі комедії «Відчайдушні втікачі» він виступив і режисером, і виконавцем однієї з ролей. Як актор Альбер Дюпонтель відомий зі скандального фільму Гаспара Ное «Незворотність». Виконує ролі він і у своїх стрічках: «Берні», «9 місяців суворого режиму» та «До побачення там, нагорі».

За сюжетом «Відчайдушних втікачів» жінка на ім’я Сюзі дізнається про свою смертельну хворобу. Часу залишилось обмаль, і тепер вона нарешті може зробити те, чого давно хотіла. У компанії двох дивакуватих чоловіків вона вирушає в довгу й захопливу мандрівку. На них чекає незабутній і карколомний квест.

У фільмі також грають Віржині Ефіра («У ліжку з Вікторією»), Ніколя Мар'є («99 франків») та Філіпп Юшан («До побачення там, нагорі»).

Триватимуть «Вечори французького кіно» з 12 до 21 лютого. Покази мовою оригіналу з українськими субтитрами – на сайті фестивалю. Перегляд безкоштовний.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті