facebook.com
mind
Крюківський вагонобудівний завод передав «УЗ» нові пасажирські вагони

Крюківський вагонобудівний завод передав «УЗ» нові пасажирські вагони

Загалом КВБЗ має виробити 38 вагонів для «Укрзалізниці»

Цей матеріал також доступний російською

У серпні новопризначений виконувач обов'язків голови правління залізниці Євген Кравцов у інтерв'ю для Mind розповів про майбутні зміни на ринку вантажоперевезень і про те, чому швидкісне пасажирське сполучення має бути у пріоритеті для УЗ. Зокрема він констатував, що УЗ поки що не може масово розвивати швидкісне сполучення, оскільки для цього не вистачає рухомого складу. За його словами, швидкісні поїзди використовуються на своїх максимальних обсягах

І от 1 вересня «Укрзалізниця» отримала нові купейні пасажирські вагони виробництва Крюківського вагонобудівного заводу (КВБЗ). Уже наступного дня нові вагони в складі рейсових потягів повезли перших пасажирів. Тепер їх можна побачити на маршрутах з Києва до Новоолексіївки, Трускавця та Ужгорода.

Пасажирські вагони призначені для перевезення 40 пасажирів зі швидкістю руху до 160 км/год та можуть експлуатуватися як на електрифікованих, так і на неелектрифікованих залізницях. Вагони обладнані кліматичною системою, двома вакуумними туалетами замкнутого типу.

Порівняно зі звичними вагонами в нових покращено конструкцію відповідно до побажань пасажирів. Вагони оснащені кавовими автоматами, в них збільшено кількість розеток у кожному купе, зручно відкривати вікна. А ось традиційні килимові доріжки залишились. Наразі вагонів нової конструкції в УЗ лише три. Угоду з КВБЗ укладено на 38 вагонів (24 купейних та 11 класу СВ).

Нещодавно також стало відомо, що УЗ починає розробку вагона абсолютно нового типу, відповідно до міжнародних стандартів. Побачити цей вагон навіть за сприятливих обставин можна буде не раніше, ніж за 1,5–2 роки.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті