7 вересня 2022 переглянуто 854

Дайджест kmbs Alumni за серпень-2022: дії і рефлексії

Випускники kmbs працюють задля перемоги, осмислюють минуле, обговорюють майбутнє та не забувають про свої мрії

У серпні Mind розповідав про те, як випускники Киємо-могилянської бізнес-школи допасовують роботу власного бізнесу під потреби фронту, організовують допомогу передовій і одночасно невпинно йдуть до реалізації власних мирних мрій.

Все для фронту

Від самого початку війни Запорізька клініка Святого Миколая, співвласником якої є випускник Presidents’ MBA kmbs Микола Бєлий, виділила час на безкоштовний прийом і лікування переселенців і військових, а благодійний фонд клініки не перестає збирати і відправляти на фронт «мобільні госпіталі» та ліжка, генератори, одяг і ліки.


Тим часом засновник Фонду «Все для перемоги» Геннадій Васьків, колишній заступник мера Львова і  випускник Presidents’ MBA kmbs, разом з волонтерами їздить на передову, щоб особисто скласти перелік справді необхідного на першій лінії. А нещодавно завдяки їм українські воїни отримали першу партію Starlink.


Що було, що буде...

Олександр Стародубцев, заступник керівника апарату НАЗК і випускник KMBS, розповів Mind про інсайти, які він отримав у розмові з архиєпископом і митрополитом Філадельфійським УГКЦ у США Борисом Ґудзяком. Це інтерв’ю він провів у межах проєкту НАЗК «Ukraine now. Візія майбутнього», мета якого – проаналізувати помилки минулого і спільно напрацювати стратегію розвитку країни на майбутнє.


А в серії інтерв’ю Андрія Сусленко «Проблема в іншому» вийшла розмова з Іриною Горовою – співзасновницею та СЕО MOZGI GROUP, випускницею Presidents’ MBA kmbs. Вона розповіла про власне сприйняття війни та про зміни у самоідентифікації української культури, які відбуваються під впливом російського вторгнення.

Мрія, яка об’єднує

Співзасновник компанії «Атмосфера» і випускник kmbs Олексій Бадіка займається зеленою енергетикою майже 15 років і не перестає мріяти про «мільйон сонячних дахів» навіть під час війни. Його компанія одночасно допомагає воїнам і організовує новий спільний простір у Києві для усіх, хто працює в темі зеленої енергетики.