10 листопада 2022 переглянуто 2084

Життя триває: дайджест kmbs alumni за жовтень 2022 року

У жовтні випускники kmbs розповідали про власні проєкти, отримували Нобелівську премію миру, подорожували разом та шукали складові національної безпеки

Війна стала для випускників kmbs alumni не лише викликом і випробуванням, але й поштовхом до особистісного та професійного розвитку, а також заставила задуматися про власне місце у розбудові країни та створення підвалин її безпеки на усіх рівнях.

Засновник середовища мислення Cowo.guru Андрій Мельник розповів про необхідність освіти для дорослих, а також культуру і філософію під час війни. «Тільки зараз ми переконалися в тому, наскільки важливо працювати з культурними та сенсовими полями в Україні», – пояснив він і розповів, якими проєктами наразі займається разом з командою Cowo.guru. 


Спільнота kmbs разом з усією країною вітала голову Центра Громадських свобод, який отримав Нобелівську премію миру, – випускницю kmbs Олександру Матвійчук. Отримуючи премію, вона також закликала ООН створити гарантії миру для усіх країн незалежно від їх участі у військових блоках та пояснила, чому, на її погляд, «зараз говорять армії».


Ангел спільноти, співзасновник Re:actor Євген Саранцов дав інтерв’ю Андрію Сусленку у межах проєкту «Проблема в іншому».  Він розповів про власне бачення війни, поділився ноу-хау виживання та пошуків джерела енергії та описав бонуси від навчання у kmbs.


У жовтні випускники здійснили чергову подорож Україною у межах дослідження теми національної безпеки України. На цей раз об’єктом вивчення стала Черкаська область – Холодний Яр, Чигирин, Суботів, Тимошівка, Цибулеве, – її люди й історія. Результатом став короткий нарис ідей, які варто було б покласти в основу майбутньої національної безпеки країни.