Через несплату податків суд заарештував рахунки компанії «Укргаз» і трьох трейдерів газу

Через несплату податків суд заарештував рахунки компанії «Укргаз» і трьох трейдерів газу

Компанії подавали податкові звітності з однієї IP-адреси і були пов'язані юрособами

Печерський районний суд Києва наклав арешт на банківські рахунки товариства з обмеженою відповідальністю «Газова компанія «Укргаз», ТОВ «Офіс бізнес груп», «Газойлпетролеум» та «ІНОЛ Енерджі». Арешт накладено в рамках проведеного Генеральною прокуратурою розслідування за фактом ухилення від сплати податків.

За інформацією слідства, ці компанії подавали податкові звітності з однієї IP-адреси і були пов'язані юрособами. Компанії є імпортерами природного газу з Європи і, за інформацією правоохоронців, штучно завищували вартість газу за рахунок внутрішніх операцій.

Одна з компаній – ТОВ «ГК Укргаз» – показувала по податковому обліку придбання пшениці, гороху, насіння соняшнику і коріандру за ціною, що включає ПДВ. За рахунок цього підприємство збільшувало податковий кредит і мінімізувало податкові зобов'язання, які виникають від реалізації природного газу.

У Держреєстрі власником ТОВ «ГК «Укргаз» є Сергій Кравченко, колишній помічник депутата Верховної Ради V скликання (2006-2007) Анатолія Шкрібляка.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло