facebook.com
mind
Toshiba вивчає можливість продати Westinghouse
Проект за підтримки
міжнародної юридичної фірми integrites

Toshiba вивчає можливість продати Westinghouse

Підрозділ ядерної енергетики може придбати Південна Корея

Toshiba вивчає можливість продати Westinghouse
фото Getty Images

Президент Toshiba Corp/ Сатосі Цунакава заявив, що компанія може продати контрольний пакет акцій американської атомної «дочки» Westinghouse. Про це повідомляє BBC.

Провідний концерн електроніки купив Westinghouse у 2006 році, але зазнав у зв’язку з цим великих збитків: в середині лютого компанія оголосила про втрату $6,2 млрд через перевитрати коштів у рамках поточних атомних проектів у США.

Японський конгломерат вважає, що легко знайде покупця для Westinghouse, оскільки, незважаючи на збитки, ядерна компанія веде стабільний паливно-енергетичний бізнес. При цьому джерела повідомляють, що Toshiba залучила юристів з банкрутства для вивчення всіх ризиків подальшої роботи Westinghouse.

Спочатку Toshiba планувала 14 лютого оприлюднити звітність за останній фінансовий квартал-2016, однак перенесла її публікацію на місяць, пояснивши це необхідністю вивчити ситуацію навколо Westinghouse.

Ядерна «дочка» не приносила Toshiba прибутків з 2013 року, а весь ринок ядерної енергетики у світі значно просів з часів аварії на Фукусімі в 2011 році.

Нагадаємо, Toshiba конкурувала за купівлю Westinghouse у 2006 році з іншою японською компанією Mitsubishi Heavy Industries і здобула перемогу. При цьому в процесі торгівлі ціна угоди зросла з $2 млрд до $5,4 млрд, відкинувши інших потенційних покупців.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті