Toshiba вивчає можливість продати Westinghouse

Toshiba вивчає можливість продати Westinghouse

Підрозділ ядерної енергетики може придбати Південна Корея

Toshiba вивчає можливість продати Westinghouse
фото Getty Images

Президент Toshiba Corp/ Сатосі Цунакава заявив, що компанія може продати контрольний пакет акцій американської атомної «дочки» Westinghouse. Про це повідомляє BBC.

Провідний концерн електроніки купив Westinghouse у 2006 році, але зазнав у зв’язку з цим великих збитків: в середині лютого компанія оголосила про втрату $6,2 млрд через перевитрати коштів у рамках поточних атомних проектів у США.

Японський конгломерат вважає, що легко знайде покупця для Westinghouse, оскільки, незважаючи на збитки, ядерна компанія веде стабільний паливно-енергетичний бізнес. При цьому джерела повідомляють, що Toshiba залучила юристів з банкрутства для вивчення всіх ризиків подальшої роботи Westinghouse.

Спочатку Toshiba планувала 14 лютого оприлюднити звітність за останній фінансовий квартал-2016, однак перенесла її публікацію на місяць, пояснивши це необхідністю вивчити ситуацію навколо Westinghouse.

Ядерна «дочка» не приносила Toshiba прибутків з 2013 року, а весь ринок ядерної енергетики у світі значно просів з часів аварії на Фукусімі в 2011 році.

Нагадаємо, Toshiba конкурувала за купівлю Westinghouse у 2006 році з іншою японською компанією Mitsubishi Heavy Industries і здобула перемогу. При цьому в процесі торгівлі ціна угоди зросла з $2 млрд до $5,4 млрд, відкинувши інших потенційних покупців.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло