Паркування електрокарів у Києві буде безкоштовним

Паркування електрокарів у Києві буде безкоштовним

Мета – сприяння використанню населенням компактного та екологічного транспорту

Паркування електрокарів у Києві буде безкоштовним
Фото: pixabay.com

У Києві водіям електромобілів дозволять до 2020 року безкоштовно користуватися міськими паркувальними майданчиками.

Про це повідомив у відповідь на запит 44.ua в.о. глави КП «Київтранспарксервіс» Валентин Касапчук.

«Концепція розвитку паркувального простору в Києві передбачає надання права безоплатного паркування водіям електромобілів до 2020 року. Мета програми – сприяння використанню компактного та екологічного транспорту», – повідомив Касапчук.

Зазначимо, електромобілі для населення можуть подешевшати на понад 40%, коли законотворці ухвалять законопроект, робочу версію якого презентував міністр інфраструктури Володимир Омелян 17 березня 2017 року під час зустрічі робочої групи, яка працює над заходами зі стимулювання розвитку галузі електричного транспорту в Україні. 

У законопроекті передбачено заходи зі стимулювання попиту на електротранспорт, що сприятиме залученню в Україну стратегічних інвесторів та розвитку національного виробництва й інфраструктури.

Нагадаємо, Україна вже увійшла в топ-5 країн зі стрімким розвитком ринку електромобілів.

В міжнародному рейтингу Україна посіла 5-е місце за темпами розвитку електромобілів, залишивши позаду такі країни, як США, Японія та Нідерланди.

Головна причина, чому Україна набрала майже 39 балів і потрапила в п'ятірку лідерів, – швидке зростання частки електрокарів у числі нових автомобілів, куплених українцями минулого року.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло