У Group DF відреагували на «провокації політиків-популістів»

У Group DF відреагували на «провокації політиків-популістів»

Плата за послуги з транспортування газу існувала завжди, наголосили у компанії

До дискусії щодо доцільності введення за новою методологією НКРЕКП тарифів  на транспортування та розподіл природного газу приєдналася й Group DF.

Кампанія, розгорнута проти, як висловилася прес-служба компанії Дмитра Фірташа, «плати за потужність», заснована на дилетантстві і брехні.

У Group DF назвали це провокацією політиків-популістів, які прагнуть отримати дивіденди на критиці запровадження міжнародних правил білінгу. І наполягають, що виділення «плати за потужність» проводиться у повній відповідності з існуючою практикою ЄС, відповідає ряду директив ти регламентів ЄС.

Плата за послуги з транспортування газу існувала завжди, наголосили у компанії.

«Суть нововведення в тому, що зараз цю плату виділили в платіжках для споживачів із зазначеної в них раніше загальної ціни газу. Це виділення та зміну методики розрахунків призведе до зниження загальної ціни газу більш ніж для 85% кінцевих споживачів-домашніх господарств в середньому на 4%», – наполягають в Group DF.

Просте виділення ціни транспортування із загальної ціни газу не призвело б до збільшення загальної ціни за газ для кінцевих споживачів, запевняє прес-служба.

Нагадаємо, 4 березня Петро Порошенко звернувся до Кабміну та НКРЕКП з вимогою призупинити дію скандальної постанови щодо запровадження абонплати за газопостачання.

Після цього НКРЕКП, посилаючись на соціальну значимість цього питання, виступила за додаткове опрацювання постанови з метою захисту населення та непідвищення загального рахунку. Нацкомісія запевнила, що проведе додаткові консультації з Кабміном щодо поширення субсидій на послуги з транспортування та розподілу природного газу. А також має намір ініціювати додатковий період для адаптації споживачів до прийняття рішення щодо зниження тарифів на теплову енергію.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло