У Group DF відреагували на «провокації політиків-популістів»
Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків

У Group DF відреагували на «провокації політиків-популістів»

Плата за послуги з транспортування газу існувала завжди, наголосили у компанії

До дискусії щодо доцільності введення за новою методологією НКРЕКП тарифів  на транспортування та розподіл природного газу приєдналася й Group DF.

Кампанія, розгорнута проти, як висловилася прес-служба компанії Дмитра Фірташа, «плати за потужність», заснована на дилетантстві і брехні.

У Group DF назвали це провокацією політиків-популістів, які прагнуть отримати дивіденди на критиці запровадження міжнародних правил білінгу. І наполягають, що виділення «плати за потужність» проводиться у повній відповідності з існуючою практикою ЄС, відповідає ряду директив ти регламентів ЄС.

Плата за послуги з транспортування газу існувала завжди, наголосили у компанії.

«Суть нововведення в тому, що зараз цю плату виділили в платіжках для споживачів із зазначеної в них раніше загальної ціни газу. Це виділення та зміну методики розрахунків призведе до зниження загальної ціни газу більш ніж для 85% кінцевих споживачів-домашніх господарств в середньому на 4%», – наполягають в Group DF.

Просте виділення ціни транспортування із загальної ціни газу не призвело б до збільшення загальної ціни за газ для кінцевих споживачів, запевняє прес-служба.

Нагадаємо, 4 березня Петро Порошенко звернувся до Кабміну та НКРЕКП з вимогою призупинити дію скандальної постанови щодо запровадження абонплати за газопостачання.

Після цього НКРЕКП, посилаючись на соціальну значимість цього питання, виступила за додаткове опрацювання постанови з метою захисту населення та непідвищення загального рахунку. Нацкомісія запевнила, що проведе додаткові консультації з Кабміном щодо поширення субсидій на послуги з транспортування та розподілу природного газу. А також має намір ініціювати додатковий період для адаптації споживачів до прийняття рішення щодо зниження тарифів на теплову енергію.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло