BMW обігнав Mercedes – за рівнем продажів

BMW обігнав Mercedes – за рівнем продажів

Мюнхенський автовиробник збирається оновити свій модельний ряд

BMW обігнав Mercedes – за рівнем продажів
BMW 5 Series Sedan
фото BMW AG

BMW AG перевищила показники Mercedes-Benz, свого головного конкурента на ринку люксових автомобілів у США, вперше в 2017 році. Про це повідомляє Bloomberg.

Поставки позашляховиків X3 і X5 зросли на 43% і 35% минулого місяця відповідно, таким чином загальний обсяг продажів BMW склав 31 015 автомобілів за місяць. Мюнхенський автомобілебудівник обігнав Mercedes приблизно на 1900 одиниць у березні.

З початку цього року Mercedes продав 79 141 автомобілів у США, в порівнянні з 71 682 одиниць BMW. Але показники за березень кращі в BMW.

Якщо інші автовиробники відзначали різке падіння попиту минулого місяця, то BMW вдалося зберегти поставки своїх моделей 3 Series та 5 Series приблизно на минулорічному рівні.

«Наш новий BMW 5 Series тільки починає пробивати дорогу на досить складний ринок для седанів, але замовлень у нас багато, ─ каже Бернхард Кунт, головний виконавчий директор північноамериканського підрозділу BMW. ─ Ми оптимістично налаштовані на місяці вперед».

BMW поступився у глобальних продажах за 2016 рік Mercedes-у, відстаючи свого конкурента вперше за останні роки. Генеральний директор Харальд Крюгер планує у відповідь запустити 40 моделей автомобілів протягом наступних двох років, це буде найбільший випуск нових і модернізованих моделей в історії BMW. Модельний ряд седанів поставив BMW в невигідне становище на ринку, де американці все частіше вибирають кросовери, пояснила Мішель Кребс, аналітик AutoTrader.com.

Нагадаємо, в найближчі півтора року BMW обіцяє представити відразу 40 новинок. Таким чином фірма розраховує перехопити лідерство в прямого конкурента ─ Mercedes-Benz і суттєво збільшити обсяг продажів і прибуток до 2020 року.

BMW обігнав Mercedes – за рівнем продажів
графік Bloomberg

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло