Daewoo хоче випускати в Україні електромобілі

Daewoo хоче випускати в Україні електромобілі

Про це заявив міністр інфраструктури Володимир Омелян

Представники однієї з найбільшої корейської торгової корпорації Posco Daewoo висловили зацікавленість у налагодженні в Україні виробництва автомобілів з електричними двигунами.

Як повідомив УНІАН міністр інфраструктури України Володимир Омелян, на поточному тижні відбулася зустріч з головним виконавчим директором цієї компанії, під час якої представник корейської компанії високо оцінив зусилля Мінінфраструктури з розвитку сегмента електромобілів в Україні.

Зазначимо, Мінінфраструктури розробило закон, що сприятиме значному – більш ніж на 40% – здешевшанню електромобілів для населення. Робочу версію законопроекту міністр інфраструктури Володимир Омелян презентував 17 березня.

Міністр сьогодні, 7 квітня, заявив, що очікує протягом місяця прибуття до України корейської делегації для більш предметного вивчення можливості виробництва електрокарів у нашій країні.

«Ми з ними зустрілися і домовилися, що в кінці квітня – на початку травня від них приїде делегація задля вивчення українського ринку щодо можливості продажу та перспектив виробництва електромобілів», – повідомив міністр.

Нагадаємо, Україна посіла 5-е місце у міжнародному рейтингу за темпами розвитку електромобілів, залишивши позаду таких лідерів, як США, Японія чи Нідерланди. 

Україна набрала майже 39 балів і потрапила до п'ятірки лідерів завдяки швидкому зростанню частки електрокарів у числі нових автомобілів, куплених українцями минулого року. Із загальної кількості зареєстрованих вперше у 2016 році авто на електромобілі припадає 4%.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло