Північна Корея анонсувала грандіозну подію (ОНОВЛЕНО)

Північна Корея анонсувала грандіозну подію (ОНОВЛЕНО)

Замість запуску ракет подією виявилося відкриття вулиці

Північна Корея анонсувала грандіозну подію (ОНОВЛЕНО)
Фото Kim Jong Un/facebook

Влада Північної Кореї закликала іноземних журналістів, які перебувають в країні, бути готовими до «великої і важливої події», яка відбудеться в четвер.

Про це повідомляє Reuters. Також зазначено, що влада країни не пояснила, що саме мається на увазі.

На даний момент в країні перебувають близько 200 журналістів з інших держав.

Як передає AFP, країна готується до початку випробувань ядерної зброї на полігоні Пункхері.

«Супутникові знімки ядерного полігону Північної Кореї від 12 квітня показують діяльність навколо північного порталу, нову активність у головній адміністративній зоні та кілька співробітників довкола командного центру», – йдеться у повідомленні.

З суботу, 15 квітня, КНДР відзначає 105-ту річницю від дня народження засновника країни Кім Ір Сена. Південнокорейські ЗМІ висловлювали припущення, що до цієї дати Північ може провести пуски ракет чи ядерні випробування.

Прем’єр-міністр Японії Сіндзо Абе висловив занепокоєння стосовно того, що Північна Корея, ймовірно, здатна доставити ракетами з отруйним бойовим газом зарин до японських островів.

Нагадаємо, Північна Корея засудила розгортання американської військово-морської ударної групи в регіоні у вівторок й оголосила про свою готовність до війни, якщо США будуть нарощувати військову потужність в районі Корейського півострова.

(оновлено) «Великою і важливою» подією виявилося відкриття в центрі Пхеньяна вулиці Ремне ─ вулиці «світанку», передає Reuters. На урочистому заході був присутній лідер КНДР Кім Чен Ин.

У церемонії відкриття, незважаючи на робочий час, брали участь кілька тисяч осіб. Вулиця складається з багатоповерхових житлових корпусів. У них, як обіцяє влада, будуть жити вчені та викладачі.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті