Укргазбанк видає на купівлю електромобілів безпроцентні кредити

Укргазбанк видає на купівлю електромобілів безпроцентні кредити

Кредитна програма розрахована на чотири роки

У співпраці з Oxygen Group і ULF Finance державний Укргазбанк почав видавати безпроцентні кредити на придбання електромобілів.

Про це повідомила прес-служба банку.

Кредитна програма розрахована на чотири роки при ставці 0,001% річних. За умови першого внеску не менше 40% від вартості авто.

Зазначається, що на перший рік користування новим електрокаром Oxygen Group надає безкоштовний доступ до своєї мережі зарядних станцій.

Нагадаємо, Мінінфраструктури розробило закон, що сприятиме значному – більш ніж на 40% – здешевшанню електромобілів для населення. Робочу версію законопроекту міністр інфраструктури Володимир Омелян презентував 17 березня.

Показники реєстрації електромобілів в Україні (нових та старих) за січень-березень поточного року зросли в 2,1 рази порівняно з тим же періодом 2016 року – до 620 одиниць.

Згідно презентованої 13 квітня міністром інфраструктури України Володимиром Омеляном стратегії розвитку електротранспорту в Україні, частку електромобілів до 2020 року планується довести до 15% загальних продажів автомобілів в країні.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті