На мітингу проти Трампа виникла масова бійка

На мітингу проти Трампа виникла масова бійка

«Досить секретів»: громадяни США вимагають у Трампа показати декларацію

На мітингу проти Трампа виникла масова бійка
фото з відкритих джерел

Щонайменше 21 людину було арештовано поліцією внаслідок сутички між прихильниками Дональда Трампа та опонентами американського президента в м.Берклі (Каліфорнія) в суботу, 15 квітня. Про це повідомляє CNN.

Мітинги з вимогою до Трампа оприлюднити податкову декларацію пройшли в багатьох містах США ─ Вашингтоні, Чикаго, Нью-Йорку, Філадельфії, Лос-Анджелесі, Сан-Франциско, Бостоні.

У Берклі, де за оцінкою Reuters, в протесті брало участь близько 1000 учасників, 11 людей отримали поранення, 7 із них госпіталізовано, розповів представник місцевої поліції Байрон Уайт.

Правоохоронці розповіли, що мітингувальники кидали петарди та використовували газові балончики. Кілька людей постраждали, у демонстрантів вилучено велику кількість заборонених предметів.

Акції протесту відбулися в день, коли жителі США повинні подати свої податкові декларації. Згідно із багаторічною традицією, започаткованою ще з президентства Річарда Ніксона, кандидати на президентський пост і президенти публікують декларації ще до виборів, навіть якщо не зобов'язані це робити.

Трамп був першим кандидатом за більш як 40 років, який не оприлюднив своєї податкової декларації під час виборчої кампанії минулого року.

Спочатку він посилався на податковий аудит, який нібито проходив у той час, однак потім з’ясувалося, що нинішній президент взагалі не збирається цього робити.

Це наштовхує незадоволених виборців на думку, що Трампу є що приховувати.

Наприклад, демонстранти в Вашингтоні скандували «Ганьба», а також розтягнули плакат з питанням «Що ти ховаєш?»

Нагадаємо, демонстрації проти Трампа та його політики, організовані демократами, трудовими колективами, жіночими та іншими організаціями, відбуваються в Америці постійно з часів його обрання на пост президента. 

Як писав Mind, Білий дім підтвердив, що Дональд Трамп заплатив у 2005 році $38 млн податку, заробивши при цьому $150 млн. Ці цифри довелося оприлюднити після того, як ця інформація потрапила до журналістів.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло