Папа Римський у великодній промові згадав про Україну

Папа Римський у великодній промові згадав про Україну

Понтифік помолився за вирішення найбільших військових конфліктів планети

Папа Римський у великодній промові згадав про Україну
Фото Корейская Культурно-Информационная Служба (Чон Хан)

Папа Римський Франциск привітав вірян зі святом світлого Воскресіння Христового і звернувся з традиційним посланням до світу, в якому згадав і Україну.

Текст його промови наводить «Радіо Ватикану».

«Нехай же Добрий Пастир допоможе Україні, ще досі пригнобленій кривавим конфліктом, віднайти згоду та супроводжує ініціативи, спрямовані на полегшення горя тих, які страждають від його наслідків», ─ зазначив понтифік.

Папа засудив тиранічні режими у всьому світі і закликав не допустити розширення конфліктів, хоча він не називав прізвищ конкретних диктаторів.

«Хай Господь підтримає зусилля тих, які намагаються принести полегшення та відраду цивільному населенню в розтерзаній Сирії ─ жертві війни, яка не перестає сіяти жахіття і смерть. Вчора там стався ганебний напад на втікаючих біженців, спричинивши чимало смертей і поранень», ─ згадав він про найбільший військовий конфлікт сучасності.

Також Глава католицької церкви засудив нестримний розвиток работоргівлі та військові конфлікти в африканських країнах, торгівлю зброєю, насильство та корупцію в Латинській Америці. Також відгукнувся про наявні в Євросоюзу проблеми – Brexit та зростання безробіття.

Папа Римський наголосив, що цього року християни всіх конфесій разом святкують Великдень, що є гарним знаком для наближення миру.

Нагадаємо, 15 квітня, у храмі Гробу Господнього в Єрусалимі зійшов Благодатний вогонь, якого чекали паломники з усього світу. Свідками чуда стала й офіційна українська делегація.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло