Norvik Banka подав документи в НБУ на узгодження придбання 22,5% акцій Сбербанку в Україні

Norvik Banka подав документи в НБУ на узгодження придбання 22,5% акцій Сбербанку в Україні

Це вже другий пакет документів на узгодження продажу української «дочки» Сбербанку

Нацбанк нарешті отримав другий пакет документів на узгодження продажу української «дочки» Сбербанку РФ консорціуму інвесторів.

Про це повідомили в прес-службі центробанку, передає «Інтерфакс-Україна».

«НБУ 14 квітня отримав від інвестора пакет документів для погодження набуття прямої одноосібної участі в ПАТ «Сбербанк» у розмірі 22,5% в статутному капіталі фінустанови. Згідно з поданими документами, інвестором виступає громадянин Великобританії і Російської Федерації Григорій Олександрович Гусельников», – повідомили в прес-службі.

Нагадаємо, наприкінці березня Сбербанк Росії оголосив про продаж 100% акцій українського дочірнього банку консорціуму інвесторів. Відповідний юридично зобов'язуючий договір був підписаний у понеділок, 27 березня, згідно повідомлення Сбербанку Росії. 

Пізніше стало відомо, що покупці мають заплатити за український Сбербанк близько $130 млн, тобто навіть менше його капіталу. Банк змінить не тільки власників, але й назву – на Norvik Banka. 

Григорій Гусельников через Norvik Banka отримає 45%, Саїд Гуцерієв – 55%. Сума угоди офіційно не розкривалася, але йшлося про близько $130 млн.

Нацбанк 12 квітня отримав від інвестора пакет документів для погодження набуття істотної участі в Сбербанку. Інвестор, громадянин Великобританії і РФ – Саїд Гуцерієв, планує придбати 77,5% акцій банку. Документи від Гуцерієва зареєстровані і знаходяться на розгляді. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті