Ощадбанк виграв суд проти Сбербанку Росії

Ощадбанк виграв суд проти Сбербанку Росії

«Ощад» заборонив російському банку використовувати позначення «Сбербанк»

Сьогодні, 18 квітня, Господарський суд м. Києва виніс рішення, згідно якого визнано недійсними десять торгівельних марок Сбербанку.

Про це повідомила прес-служба Ощадбанку.

Російський банк також позбавили останнього доменного імені – sberbank.ua – та заборонили використовувати торговельну марку «Сбербанк».

Відповідний позов до суду щодо захисту своєї ТМ «Сбербанк», єдиним законним власником якої на території України є саме Ощадбанк згідно свідоцтва №82116 від 10 вересня 2007 року, держбанк подав рік тому, 15 січня 2016 року.

«Ми відстояли законні інтереси Ощадбанку, а з ними й інтереси мільйонів українців, аби вони не були введені в оману. Адже торговельна марка «Сбербанк» належить виключно Державному ощадному банку України», – прокоментував рішення суду голова правління Ощадбанку Андрій Пишний.

Зазначимо, за результатами роботи у І кварталі 2017 року Ощадбанк отримав чистий прибуток 158,3 млн грн, що на 46,2 млн грн (на 41,3%) більше, ніж за аналогічний період 2016-го. Його активи збільшились на 15,8 млрд грн (на 7,5%) і становлять 226,4 млрд грн. 

Нагадаємо, наприкінці березня Сбербанк Росії оголосив про продаж 100% акцій українського дочірнього банку консорціуму інвесторів. Нацбанк уже отримав пакети документів на узгодження продажу.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті