Ryanair запропонували літати на Гостомель

Ryanair запропонували літати на Гостомель

Це – ініціатива гендиректора аеропорту «Бориспіль» Павла Рябікіна

Павло Рябікін, гендиректор міжнародного аеропорту «Бориспіль», заявив, що одночасне залучення бюджетних перевізників і розвиток хаба призведе до конфлікту в операційній діяльності аеропорту.

«Бюджетні авіакомпанії потрібно залучати в Гостомель [аеропорт Антонов], у не у «Бориспіль», – цитує Павла Рябікіна Liga.net.

«Не так давно була представлена транспортна стратегія України, в якій вперше за довгі роки пріоритети для аеропорту були сформульовані не на розвиток хаба, а на залучення дешевих авіаперевізників. Це доволі істотний виклик для нас, – підкреслив Рябікін 20 квітня на інфраструктурному форумі у Києві. – Аеропорту «Бориспіль» було б легше обслуговувати лоукост-перевізників на базі аеропорту в Гостомелі, а хаб розвивати у «Борисполі», ніж намагатися поєднати стратегію хабів і тактику залучення лоукост-перевізників у одному аеропортові».

За словами Рябікіна, аеропорт «Бориспіль» у 2017 році планує обслужити до 10 млн пасажирів. За його прогнозом, в аеропорту протягом найближчих шести років в цілому очікується подвоєння існуючого пасажиропотоку, а загалом у 2030–2032 роках пасажиропотік може збільшитися до 40 млн осіб. Всього аеропорт планує інвестувати у свій розвиток 6 млрд грн у найближчі п'ять років.

Нагадаємо, наприкінці березня Рябікін повідомив, що «Бориспіль» поки не готовий піти на ті фінансові умови, за якими пропонує працювати ірландський лоукостер Ryanair.

«Тих тарифів, які просить Ryanair, аеропорт зараз надати не може, навіть з урахуванням усіх знижок. Ми запропонували їм свою публічну оферту. У них є свої умови і, якщо ми хочемо їх залучити, потрібні зміни до наказів МІУ шляхом зміни тарифів для всіх авіакомпаній», – прокоментував тоді новий генеральний директор аеропорту.

13 квітня він запевнив: «Переговори тривають. Нас відвідала технічна місія компанії. Наступний етап наших переговорів відбудеться в кінці квітня у Ірландії».

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло