«Дніпровагонмаш» майже вшестеро збільшив продажі вагонів за 2016 рік

«Дніпровагонмаш» майже вшестеро збільшив продажі вагонів за 2016 рік

Підприємство реалізувало 404 вагона

«Дніпровагонмаш», велике вагонобудівне підприємство України, контрольоване фінансово-промисловою групою «ТАС», за 2016 рік реалізувало 404 вагона. У 2015 році завод продав лише 68 вагонів.

Відповідно до річної фінансової звітності підприємства, наголошує «Інтерфакс», обсяг виробництва вагонів зріс в 5,7 рази, до 402 вагонів, у той час як у докризові роки ДВМ виробляв та продавав переважно до Росії по 4-6 тис. вантажних вагонів на рік.

Неконсолідований чистий дохід «Дніпровагонмаш» у минулому році зріс в 5,3 рази порівняно з 2015 роком – до 324,12 млн грн, а чистий прибуток склав 4,61 млн грн проти збитку 74, 68 млн грн роком раніше.

У звіті наголошується, що виробничі потужності «Дніпровагонмашу» використовувалися лише на 20%. За оцінкою компанії, попитом сьогодні користуються піввагони, вагони-хопери для зерна і платформи з підвищеним рівнем надійності.

«Протягом року виробництво рухомого складу українськими підприємствами залишалося на мінімальному рівні, деяке пожвавлення почалося тільки в листопаді», – констатується у звіті.

Частка ДВМ у загальному обсязі випуску вантажних вагонів в Україні в 2015 році склала близько 15%. У числі основних конкурентів підприємства – Крюківський вагонобудівний завод і «Азовмаш», а також заводи в РФ.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті