facebook.com
mind
«Дніпровагонмаш» майже вшестеро збільшив продажі вагонів за 2016 рік

«Дніпровагонмаш» майже вшестеро збільшив продажі вагонів за 2016 рік

Підприємство реалізувало 404 вагона

«Дніпровагонмаш», велике вагонобудівне підприємство України, контрольоване фінансово-промисловою групою «ТАС», за 2016 рік реалізувало 404 вагона. У 2015 році завод продав лише 68 вагонів.

Відповідно до річної фінансової звітності підприємства, наголошує «Інтерфакс», обсяг виробництва вагонів зріс в 5,7 рази, до 402 вагонів, у той час як у докризові роки ДВМ виробляв та продавав переважно до Росії по 4-6 тис. вантажних вагонів на рік.

Неконсолідований чистий дохід «Дніпровагонмаш» у минулому році зріс в 5,3 рази порівняно з 2015 роком – до 324,12 млн грн, а чистий прибуток склав 4,61 млн грн проти збитку 74, 68 млн грн роком раніше.

У звіті наголошується, що виробничі потужності «Дніпровагонмашу» використовувалися лише на 20%. За оцінкою компанії, попитом сьогодні користуються піввагони, вагони-хопери для зерна і платформи з підвищеним рівнем надійності.

«Протягом року виробництво рухомого складу українськими підприємствами залишалося на мінімальному рівні, деяке пожвавлення почалося тільки в листопаді», – констатується у звіті.

Частка ДВМ у загальному обсязі випуску вантажних вагонів в Україні в 2015 році склала близько 15%. У числі основних конкурентів підприємства – Крюківський вагонобудівний завод і «Азовмаш», а також заводи в РФ.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті