Уряд затвердив середньостроковий план пріоритетних дій до 2020 року

Уряд затвердив середньостроковий план пріоритетних дій до 2020 року

Україна через три роки має увійти до топ-30 в рейтингу Світового банку за умовами ведення бізнесу

Цільовими кількісними показниками, яких уряд планує досягти вже у кінці 2017 року і в середньостроковій перспективі, є побудова сучасної справедливої податкової системи, щоб забезпечити рівність перед законом усіх платників податків. Також метою уряду є підвищити позиції України у рейтингу Doing Business за показником «оподаткування». На кінець 2017 року Україна має посісти 70-е місце, а на кінець 2020-го – не нижче 30.

Про це йдеться у розпорядженні уряду №275 від 3 квітня, яким затверджено середньостроковий план пріоритетних дій до 2020 року, передають «Українські Новини».

У середньостроковій перспективі (до 2020 року) передбачається забезпечити: імплементацію в податкове законодавство плану дій BEPS (Base erosion and profit shifting) ОЕСР з протидії розмивання бази і виведенню прибутку з-під оподаткування; введення єдиного рахунку для сплати податків і зборів; зниження податкового навантаження на заробітну плату; запровадження загального декларування доходів і витрат фізичних осіб та податкового контролю за відповідністю доходів і витрат громадян з використанням непрямих методів.

Кабінет Міністрів очікує й на залучення 1 млрд євро інвестицій на техмодернізацію теплопостачальних підприємств до 2020 року. При цьому уряд розраховує знизити рівень збитковості теплопостачальних підприємств, скоротити технологічні і наднормативні витрати і втрати при виробництві теплової енергії, а також планує провести актуалізацію і оптимізацію схем централізованого теплопостачання.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті