«Укренерго» не припинить постачати електроенергію на НКТ у межах Донецької області

«Укренерго» не припинить постачати електроенергію на НКТ у межах Донецької області

До завершення будівництва нової ЛЕП у напрямку Авдіївки

«Укренерго» не припинятиме постачання (перетікання) електроенергії на тимчасово неконтрольовані владою України території (НКТ) в межах Донецької області до завершення будівництва нової лінії електропередачі (ЛЕП) до Авдіївки.

Про це, посилаючись на повідомлення т.в.о. директора компанії Всеволода Ковальчука, передає «Інтрефакс».

«Що стосується Донецької області, зараз рішення щодо припинення перетоків не прийняте, оскільки залишається невирішеним питання відносно Авдіївки. Найближчим часом підприємство «ДТЕК Високовольтні мережі» має завершити будівництво нового фрагмента лінії 110 кВ, яка забезпечить інше джерело живлення для Авдіївки. Після цього стане питання щодо продовження або припинення електропостачання у окремі райони Донецької області», – пояснив Ковальчук.

Нагадаємо, «Укренерго» в ніч на 25 квітня повністю припинило електропостачання непідконтрольною території в межах Луганської області через мільярдні борги.

Втім, як повідомив міністр з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Вадим Черниш, після припинення поставок у окуповані райони Луганської області електроенергії з підконтрольних Україні територій її продовжили постачати з території Росії.

За його словами, постачання електрики з території РФ відбувалося й раніше через так звану підстанцію «Побєда», розташовану практично на державному кордоні між РФ і Україною.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло