Бальчун оприлюднив результати роботи «Укрзалізниці» за I квартал 2017 року

Бальчун оприлюднив результати роботи «Укрзалізниці» за I квартал 2017 року

Згідно зі звітом, прибуток УЗ збільшився на понад 2 млрд грн

Правління публічного акціонерного товариства схвалило проект консолідованої фінансової звітності УЗ, на яку надав висновок незалежний аудитор Ernst&Young.

«Аудитори акцентували на зростанні найважливіших показників діяльності компанії та позитивному cash-flow, котрий дає можливість вже з 2017 року здійснювати інвестиції у розвиток підприємства», – зазначив на своїй сторінці у Facebook голова УЗ Войцех Бальчун.

Збиток підприємства за міжнародними стандартами у 7,3 млрд грн обумовлений значним зростанням амортвідрахувань – з 7 млрд грн в 2015 році до майже 18 млрд грн в 2016-му. Таким чином, пояснює Бальчун, існуючий збиток зумовлений індексацією вартості основних засобів, і не є показником реальних втрат компанії.

У повідомленні наголошується, що показники І кварталу 2017 року свідчать про покращення фінансово-економічних результатів «Укрзалізниці». Так, дохід компанії збільшено на 1,8 млрд грн (10%) і досягнуто показника 18,9 млрд грн. Загальні витрати зменшено на 0,6 млрд грн (3,3%). А ось витрати від перевезень зросли до 2,0 млрд грн (14,8%) і склали 15,5 млрд грн.

Зазначимо, 21 квітня прес-служба УЗ повідомила, що доходи від перевезень склали 16,5 млрд грн. Це на 20,6% вище показника І кварталу 2016 року. Загалом «Укрзалізниця» за січень-березень 2017 року отримала 18,9 млрд грн доходу, що на 10,3% більше, ніж у січні-березні 2016 року. 

Нагадаємо, міжнародне рейтингове агентство Standard&Poor's підтвердило довгостроковий кредитний рейтинг «Укрзалізниці» на рівні SD («вибірковий дефолт») і рейтинг випуску облігацій обсягом $500 млн з терміном погашення в 2021 році – на рівні ССС+. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло