Прибуток Сбербанку в Україні скоротився на 17% за І квартал

Прибуток Сбербанку в Україні скоротився на 17% за І квартал

Чистий прибуток склав 44,3 млн грн

У січні-березні Сбербанк скоротив чистий прибуток на 17% до 44,306 млн грн в порівнянні з аналогічним періодом 2015 року, коли він складав 53,1 млн грн.

Про це, посилаючись на фінансовий звіт банку, передають «Українські Новини».

Чистий комісійний дохід банку склав 98,9 млн грн, чисті процентні доходи – 840,9 млн грн. При цьому 2016 рік Сбербанк в Україні закінчив зі збитками в 2,9 млрд грн.

Згідно з даними НБУ, на 1 січня 2017-го за розміром активів банк займав 6-е місце (48,4 млрд грн) серед діючих в Україні банків.

Нагадаємо, наприкінці березня Сбербанк Росії оголосив про продаж 100% акцій українського дочірнього банку консорціуму інвесторів. 

Пізніше стало відомо, що покупці мають заплатити за український Сбербанк близько $130 млн, тобто навіть менше його капіталу. 

12 квітня Нацбанк отримав від інвестора пакет документів для погодження набуття істотної участі в Сбербанку. Інвестор, громадянин Великобританії і РФ – Саїд Гуцерієв планує придбати 77,5% акцій банку.

18 квітня НБУ отримав другий пакет документів на узгодження продажу української «дочки» Сбербанку РФ консорціуму інвесторів. На цей раз – від громадянина Великобританії і Російської Федерації Григорія Гусельникова

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло