З нового року окупаційна влада планує запровадити у Криму курортні збори

З нового року окупаційна влада планує запровадити у Криму курортні збори

До Держдуми Росії внесено законопроект щодо запровадження курортного збору в Криму та кількох інших російських регіонах

З нового року окупаційна влада планує запровадити у Криму курортні збори
Фото: pixabay.com

Законопроектом передбачається проведення з 1 січня 2018 року по 31 грудня 2022 року включно експерименту із запровадження плати за користування курортною інфраструктурою в Республіці Крим, Алтайському, Краснодарському і Ставропольському краях.

Такі дані опубліковано на сайті російського кабінету міністрів.

Згідно з розпорядженням, розмір курортного збору не перевищуватиме 100 рублів на добу, при цьому його сума може змінюватись залежно від сезонності, часу перебування на об'єкті, значення курорту. Отримані доходи направлятимуться на розвиток курортної інфраструктури.

Якщо цей законопроект ухвалять, курортний збір стягуватимуть не тільки з туристів, а й зі всіх, хто приїжджає на курорти у справах, наприклад, у відрядження, зазначають російські ЗМІ.

Стягувати збори запропоновано готелям, індивідуальним підприємцям і зареєстрованим у податковій службі фізособам, які надають готельні послуги чи послуги з тимчасового розміщення приїжджих (включно з тимчасовим наданням їм у користування житлових приміщень, зокрема, у приватних будинках).

Підконтрольний Кремлю глава Криму Сергій Аксьонов раніше підтримав ініціативу президента Росії Володимира Путіна про запровадження курортного збору, і висловив припущення, що сума не перевищуватиме 50 рублів.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло