Volkswagen направить значні інвестиції в розробку електромобілів

Volkswagen направить значні інвестиції в розробку електромобілів

У найближчі 5 років автогігант вкладе в екологічні проекти 9 млрд євро

Volkswagen направить значні інвестиції в розробку електромобілів
фото volkswagen.com

Німецький автоконцерн Volkswagen буде нарощувати інвестиції в розробку автомобілів, що використовують альтернативні види палива, і розраховує стати лідером в сфері випуску електромобілів до 2025 року. Про це йдеться в повідомленні, опублікованому на сайті автовиробника.

Як заявив генеральний директор Volkswagen Маттіас Мюллер у ході зборів акціонерів компанії в Гановері, автоконцерн інвестував близько 3 млрд євро в технології автомобілів, що працюють на альтернативних видах палива, за останні п'ять років, і збільшить цю суму втричі протягом наступних п'яти років. Таким чином, до 2022 року сума інвестицій зросте до 9 млрд євро.

«Майбутнє за електромобілями. Ми хочемо стати першим номером у сфері e-mobility до 2025 року», ─ сказав гендиректор. Мюллер повідомив, що Volkswagen вживає активних заходів, розраховуючи досягти прориву в технологіях для електромобілів.

При цьому автовиробник продовжує працювати над збільшенням ефективності та екологічності дизельних і бензинових двигунів, додав він. Традиційні двигуни залишаться невід'ємною частиною життя в доступному для огляду майбутньому, запевнив глава Volkswagen.

За його словами, автовиробник планує вивести на ринок більше 10 нових моделей електромобілів до кінця 2018 року і понад 30 моделей до 2025 року.

Мюллер додав, що Volkswagen веде активні переговори про створення партнерств з випуску автомобільних акумуляторів в Європі і Китаї. Глава Volkswagen пообіцяв, що автовиробник збільшить частку прибутку, що спрямовується на виплату дивідендів, у майбутньому до 30% з 19,7% в 2016 році.

Як повідомлялося, Volkswagen виплатить найбільший в історії США штраф у справі «Дизельгейту». Сума могла бути ще більшою, якби не клопотання прокурорів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті