На Львівщині відкрили асфальтний завод

На Львівщині відкрили асфальтний завод

Робочими місцями забезпечать 100 працівників

На Львівщині відкрили асфальтний завод
Фото УНIАН

17 травня на Львівщині у містечку Миколаїв відбулось урочисте відкриття новоствореного асфальтного заводу. Головним інвестором підприємства з виробництва асфальту став азербайджанський інвестор, власник ТоЗВ «Алов» Алієв Зіяддін Ісмаіл Огли, який вклав у будівництво 7 млн євро та планує продовжувати розвивати діяльність на Львівщині.

Як передає регіональне видання varta.com, виробництво вже на початку своєї діяльності видаватиме 180 тонн асфальту в годину.

«Запуск дасть можливість забезпечити робочими місцями 100 працівників у Львівській області з подальшим збільшенням кількості робочих місць, пов’язаним з нарощуванням обсягів виробництва», – підкреслив Алієв Зіяддін Ісмаіл Огли.

Заступник голови Львівської облради Володимир Гірняк наголосив, що відкриття заводу стане серйозним поштовхом для конкурентного середовища, а головне покаже іншим інвесторам, що вкладати гроші у Львівщину безпечно та потрібно.

Нагадаємо, під час засідання уряду 12 квітня прем'єр-міністр Володимир Гройсман закликав місцеву владу із максимальною відповідальністю та ефективністю використовувати отримані у результаті децентралізації можливості на будівництво та реконструкцію доріг і забезпечити високу якість виконання цих робіт. 

Гройсман також вимагав жорсткої відповідальності для тих, хто винен в неефективному використанні державних ресурсів, виділених на будівництво доріг, і неякісному виконанні робіт минулого року. 

Наприклад, Київ за минулий рік отримав від зарубіжних інституцій біля $5 млн технічної допомоги для міської інфраструктури

За словами першого заступника голови КМДА Геннадія Пліса, кошти надавались столиці на інтелектуальні розробки, у тому числі й на реструктуризацію міського господарства.

А в Іршаві, що на Закарпатті, порахували, що найдоцільнішим буде відновити на центральній вулиці міста дорогу з бруківки, покладену в минулому столітті, замість того, щоб щорічно витрачатися на ямковий ремонт.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло