За рік Київ отримав майже $5 млн допомоги від зарубіжних донорів

За рік Київ отримав майже $5 млн допомоги від зарубіжних донорів

Гроші виділяли місту на інтелектуальні розробки

Минулого року Київ отримав від зарубіжних інституцій біля $5 млн технічної допомоги для міської інфраструктури.

Про це повідомив перший заступник голови КМДА Геннадій Пліс.

За його словами, кошти надавались столиці на інтелектуальні розробки, у тому числі й на реструктуризацію міського господарства.

«Ми маємо проблему – що далі робити з «Київенерго». У тому числі й за донорські кошти вивчаємо ситуацію, робимо аудит тощо», – торкнувся Геннадій Пліс наболілої для киян теми.

Зазначимо, за даними «Київенерго», найбільшу заборгованість за тепло, опалення й гарячу воду перед компанією мають населення та житлово-експлуатаційне об’єднання міста. На початку 2017-го заборгованість зросла на 1,1 млрд грн і на 1 березня становила 4,9 млрд грн. 

«Також шукаємо зацікавлених у будівництві в Києві сучасного сміттєпереробного заводу. Ми маємо відповідний план і вже починаємо працювати – ведемо перемовини щодо технологій, які використовуватимуться», – додав Геннадій Пліс.

Окрім того, за інформацією держслужбовця, Німеччина надала місту фінансової допомоги на 200 000 євро, щоб вивчити стан справ із Подільським мостом.

Київський мер Віталій Кличко спілкується із посадовими особами цієї країни, які запевняють, що цілком можливо зібрати пул інвесторів з Німеччини. А вони вже, своєю чергою, знайдуть кошти на модернізацію цього мосту, впевнений перший заступник голови КМДА.

Він заначив, що у цьому році столиця вкладає у добудову Подільського мосту власні кошти. А це – близько 1 млрд грн. Всього на завершення робіт потрібно трохи більше 7 млрд.

Нагадаємо, 28 березня до Київської міськадміністрації завітала делегація з Китаю. Представників китайських інфраструктурних корпорацій зацікавило будівництво четвертої гілки метро у Києві, насамперед Подільсько-Воскресенського мосту. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло