Захворіло у світі
30,183,223
Померло у світі
946,158
Вилікувалось у світі
20,532,559
Захворіло в Україні
169,472
Померло в Україні
3,468
Вилікувалось в Україні
75,486
Google кидає виклик Apple

Google кидає виклик Apple

Хто з цифрових помічників переможе: Google Assistant чи Siri від Apple?

Google кидає виклик Apple
Фото Google

Компанія Google заявила у середу, що зробить свій цифровий помічник Google Assistant доступним на iPhone, що кидає виклик власному цифровому помічнику Siri, розробленому Apple. Про це повідомляє Reuters

Це стало кроком Google для закріплення на телефонах Apple, які мають меншу частку ринку, але використовуються людьми, що готові витрачати більше грошей на технології.

Такий крок було зроблено під час конкурентної боротьби між компаніями Google, Apple та Amazon.com за домінуючий цифровий помічник, який би витіснив клавіатуру та сенсорний екран у якості основного способу взаємодії з пристроєм.

Виступаючи на щорічній конференції розробників у Маунтін-В’ю, Каліфорнія, генеральний директор Google Сундар Пічаї схвалив прогрес компанії у розробці цифрового помічника Google Assisstant, що дозволяє користувачам виконувати різні задачі за допомогою голосових команд.

«Люди взаємодіють з технологіями більш природними та захоплюючим способами», – сказав Пічаї. «Ми використовуємо голосові команди в багатьох наших продуктах. Ми здійснили значний прорив».

Помічник Google Assistant був вперше представлений на власному апаратному забезпеченні Google і поступово компанія розширила використання цього інструменту й серед інших виробників, які працюють на операційній системі Android.

Як повідомлялося, у червні відбудеться Всесвітня конференція розробників Apple, де компанія презентуватиме найважливіші досягнення в галузі програмного забезпечення. Очікується презентація розумної колонки з інтегрованим віртуальним помічником – Siri Speaker.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті