Захворіло у світі
31,328,238
Померло у світі
964,839
Вилікувалось у світі
21,503,496
Захворіло в Україні
181,237
Померло в Україні
3,642
Вилікувалось в Україні
79,901
Трамп «відкрив полювання» на нелегальних іммігрантів

Трамп «відкрив полювання» на нелегальних іммігрантів

Кількість арештів зросла на 40%

Згідно з опублікованими в середу урядовими даними, арешти підозрюваних нелегальних іммігрантів в США за перші 100 днів президентства  Дональда Трампа зросли майже на 40%, що було спричинено прийняттям виконавчих  розпоряджень, які розширили сферу охоплення тих, хто може бути об’єктом імміграційних порушень. Про це повідомляє Reuters

Глава Митної та імміграційної служби США Томас Хоман повідомив, що кількість арештів підскочила до 41 318 осіб з січня цього року до кінця квітня, порівняно з 30 028 арештами за аналогічний період минулого року.

Таке зростання стало результатом нещодавніх вказівок голови МВД США Джона Келлі щодо виконання розпоряджень Трампа стосовно більш жорсткої імміграційної політики та посилення контролю на кордонах США, підписаних 25 січня, через декілька днів після вступу президента на посаду.
«Ті, хто незаконно в’їжджає до країни, порушують закон, тобто коять злочин», – сказав Хоман, підкресливши, що іммігранти, які мають судимість або несуть загрозу національній безпеці, як і раніше, є пріоритетом для служби.

Нагадаємо, міграційний указ Дональда Трампа передбачає призупинення в'їзду до США громадянам шести країн: Судану, Сирії, Ірану, Сомалі, Лівії та Ємену. Проте на початку березня Гаваї стали першим штатом, який звернувся до суду з проханням скасувати нову угоду, підписану президентом, і їх прохання задовольнили. 

Окрім того, федеральний суд заблокував також закон Трампа про позбавлення бюджетного фінансування міст, які ховають у себе нелегальних мігрантів. 

Міграційна політика торкнулась і питання видачі тимчасових робочих віз іноземним працівникам.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті