«Укрзалізниця» vs Мінінфраструктури: протистояння набирає обертів

«Укрзалізниця» vs Мінінфраструктури: протистояння набирає обертів

«Укрзалізниця» звинуватила Мінінфраструктури у бездіяльності в питанні корпоратизації держкомпанії

Корпоратизація «Укрзалізниці» затримується через бездіяльність Мінінфраструри, яке зволікає з передачею Укрзалізниці акцій «КЕЗ Транссигнал», як це передбачено постановами Кабінету міністрів України.

Відповідну заяву розмістила прес-служба на офіційному сайті «Укрзалізниці».

У повідомленні зазначається, що Мінінфраструктури за рік так і не передало УЗ акції «Транссигналу», єдиного із семи приватних акціонерних товариств-заводів, 100% акцій яких мають бути внесені до статутного капіталу публічного акціонерного товариства «Українська залізниця», як це було визначено постановою КМУ від 25 червня 2014-го за №200 «Про утворення публічного акціонерного товариства «Українська залізниця».

Як пояснюється, через невідповідність між розміром статутного капіталу «КЕЗ Транссигнал» та сумою випуску акцій цього заводу, розривом у майже 1,5 млн грн, його акції депозитарна установа не приймає до зарахування в цінних паперах «Укрзалізниці».

Наразі єдиним акціонером і засновником «КЕЗ Транссигнал» є держава в особі Мінінфраструктури, отже міністерство має всі повноваження усунути цей розрив та передати акції заводу «Укрзалізниці», що є умовою для випуску її акцій, резюмують у прес-службі.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло