УЗ заборонила вантажоперевезення й транзит по території України у вагонах власності низки компаній РФ

УЗ заборонила вантажоперевезення й транзит по території України у вагонах власності низки компаній РФ

Рішення ухвалено у відповідності з указом президента щодо санкцій до російських компаній

«Укрзалізниця» ввела заборону на перевезення всіх вантажів і порожніх вагонів, у тому числі транзит по території України для ряду компаній – власників з РФ.

Згідно з повідомленням «Укрзалізниці», передає «Інтерфакс», заборонені перевезення у вагонах «Сбербанк Лізингу», «СГ-трансу», «Нафтотранссервісу», «Першої вантажної компанії», «Федеральної вантажної компанії», «Промтрансінвесту», «Першої вантажної Компанії в Україні» «Рейл 1520 Сервіс», «Агрокомплексу», «Астон продукти харчування Інгредієнти», а також ряду філій «Сг-транс».

У той же час дозволено прийом до перевезення всіх порожніх власних вагонів власників, зазначених у повідомленні, призначенням РЖД.

Заборона введена з 18 травня до скасування.

Як повідомили пресі в «Укрзалізниці», таке рішення викликане необхідністю діяти у відповідності до указу президента Петра Порошенка №133 від 15 травня 2017 року, яким введено в дію відповідне рішення РНБО від 28 квітня про введення санкцій проти ряду компаній з РФ.

У зв'язку набранням чинності цього указу, зокрема, аеропорт «Сімферополь», Кримська залізниця, Федеральна вантажна компанія і низка транспортних компаній підпали під санкції з боку України.

«Дочірнє підприємство «Російської залізниці» – «Федеральна вантажна компанія» вже заявила, що не очікує втрат від введення санкцій з боку України, плануючи переорієнтувати використовування у перевезеннях на цьому напрямку рухомий склад для потреб вантажовідправників в РФ.

«Федеральна вантажна компанія» протягом двох тижнів також планує завершити виведення вагонів з території України.

«Завершують рейси ті вагони, які рухалися в Україну, ті вагони, які там були, порожні, відправляються в Росію. Жодних проблем з цим не бачимо. За фактом завершення цих операцій ми припинимо діяльність на території України», – сказав гендиректор ФГК Олексій Тайчер.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло