Uber поверне нью-йоркським таксистам мільйони доларів

Uber поверне нью-йоркським таксистам мільйони доларів

Кожен водій отримає компенсацію у $900

Uber поверне нью-йоркським таксистам мільйони доларів
Фото dailysignal.com

Компанія Uber Technologies заявила, що неправильно розраховувала розмір своєї комісії, в результаті чого водії у Нью-Йорку, що співпрацювали з компанією, недоотримали десятки мільйонів доларів.

Uber повідомила, що брала комісію від усієї суми, яку сплачує пасажир, в той час як мала отримувати лише відсоток від оплати без урахування податків. Про це повідомляє Business Insider.

Не зважаючи на те, що розглядаючи одну окрему поїздку втрати є незначними, якщо порахувати загальну суму по місту з листопада 2014 року, вона вийде гігантською . У Нью-Йорку працює більше 50 000 водіїв. В середньому компанія поверне таксистам по $900.

«Ми зобов’язуємось якомога швидше виплатити кожному водієві кожен пенні, які вони мають отримати, плюс відсотки», – говорить регіональний директор Uber в США та Канаді Рейчел Холт. «Ми докладаємо усіх зусиль, щоб відновити довіру водіїв, а це значить бути прозорими, дотримуватись слова та покращувати досвід Uber від початку до кінця».

Uber повідомляє, що виявив помилку під час оновлення своїх умов обслуговування для нещодавнього запуску нової тарифної схеми на основі маршрутів – спірної моделі ціноутворення, яка могла б змусити деяких пасажирів платити більше за поїздку, в залежності від того, куди вони їдуть.

Тепер Uber розпочинає процес повідомлення усіх водіїв, які працювали у Нью-Йорку останні 2,5 роки. Будь-який водій, який здійснив поїздку за останні 90 днів, отримає прямий депозит на свій банківський рахунок. Водії, які не працювали протягом останніх трьох місяців, будуть змушені підтвердити актуальність своєї банківської інформації.

Нагадаємо, компанія Uber зажила скандальної репутації у світі. Через несплату компанією податків, Тайвань заморозила її рахунки. Небажання Uber оснащувати автомобілі приладами безпеки призвело до припинення її роботи у Данії.

Також, проти компанії було відкрито кримінальне провадження щодо використання програмного забезпечення, яке вводило в оману чиновників та дозволяло компанії працювати у регіонах та країнах, де її діяльність була обмеженою або забороненою   

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті