«Укрзалізниця»: пасажирське сполучення з Росією припиняти не збираємося

«Укрзалізниця»: пасажирське сполучення з Росією припиняти не збираємося

Російські ЗМІ повідомили, що з 1 липня Україна планує припинити залізничне пасажирське сполучення з РФ

Російське видання «Комерсант» із посиланням на «інформовані» джерела в українському уряді повідомило, що з 1 липня Україна збирається припинити залізничне пасажирське сполучення з РФ.

«Приводом для такого рішення стане небажання «Российских железных дорог» припинити пасажирські перевезення в Росію із зони АТО і, зокрема, з Донецька, що порушує суверенітет та територіальну цілісність України», – цитують слова свого джерела автори тексту.

До заборони на пасажирські перевезення, за даними «Коммерсанта», вже готується білоруська авіакомпанія «Бєлавіа», яка веде переговори про збільшення рейсів з Москви до Києва через Мінськ.

Однак в «Укрзалізниці» не підтверджують таку інформацію.

«Ми не збираємося припиняти пасажирське сполучення з Росією», – заявили Mind у прес-службі української залізниці.

За оцінками транспортного експерта Олександра Кави, зараз пасажиропотік в залізничному сполученні між Україною і Росією налічує близько 2 млн осіб на рік.

Нагадаємо, з 18 травня 2017 року Україні введено повну заборону на переміщення по країні вантажних вагонів російських компаній, а також санкції до дочірньої компанії РЖД – «Федеральної грузової компанії». Всі вагони російської «дочки» обіцяли вивести з України до кінця травня.

Крім цього, у Верховній Раді обговорюється питання введення візового режиму з РФ. Зокрема, такі пропозиції останнім часом лунають з боку депутатів із фракції «Народного фронту».

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло