Попит на польоти з Wizz Air не постраждав від Brexit

Попит на польоти з Wizz Air не постраждав від Brexit

В умовах фінансової нестабільності в країні авіакомпанія рекордно збільшила прибутки

Авіакомпанія Wizz Air повідомила у четвер про зростання річного прибутку на 28% і сказала, що не помітила жодного послаблення попиту на польоти, з часу оголошення бажання Британії вийти з ЄС. Про це повідомляє Reuters.

Акції лондонської авіакомпанії, що спеціалізується на польотах у центральну та східну Європу, підскочили на 11% до позначки у 2166 пенсів.

Компанія зіштовхнулась із тиском у зв’язку з підвищенням цін, оскільки лоукостери easyJet та Ryanair додали більше можливостей конкурувати щодо маршрутів, користуючись низькою ціною на нафту та намагаючись захопити долю ринку.

Wizz Air заявила, що її прибуток зріс за 12 місяців до березня до рекордних 246 млн євро ($277 млн) порівняно із минулорічним показником у 193 млн євро.

Протягом фінансового року, який скінчиться в березні 2018-го, компанія прогнозує чистий прибуток у діапазоні від 250 до 270 млн євро.

«Умови торгівлі, які склались у 2017 році з низькими тарифами і зростаючою ціною на пальне, безумовно, посприяли нашій наднизькій вартості бізнес-моделі, і ми змогли пришвидшити темпи зростання», – сказав генеральний директор авіакомпанії Йожеф Вараді.

Нагадаємо, у березні  королева Великобританії Єлизавета ІІ офіційно надала прем’єр-міністру Терезі Мей владу ініціювати процедуру виходу країни з ЄС. Під впливом Brexit економіка Об’єднаного Королівства помітно сповільнилась. Більшість біржових аналітиків вважають, що це лише початок економічних проблем. Однією з них може стати втрата лондонського надприбуткового бізнесу. ЄС висловив бажання перенести клірингові палати із Великобританії  до іншої країни – члену ЄС, що становитиме трильярдні збитки для Британії. 

Утім, як повідомлялось, Brexit не заважає збільшенню статку найзаможніших. Прибутки 1000 найбагатших жителів Великобританії зросли на 14% порівняно з минулим роком.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло