Ryanair скасував для українців візову перевірку

Ryanair скасував для українців візову перевірку

Раніше українці повинні були проходити візову перевірку з роздрукованими посадочними талонами

Ірландський лоукостер Ryanair скасував обов'язкову вимогу для громадян України щодо проходження візової перевірки під час здійснення рейсів у межах Шенгенської зони, повідомляє avianews.

У компанії повідомили, що ці зміни планувалися заздалегідь і ніяк не пов'язані з введенням безвізового режиму для поїздок в ЄС для громадян України.

Раніше громадяни держав, що не входять до Європейської економічної зони, не могли користуватися мобільними посадочними талонами Ryanair і зобов'язані були проходити візову перевірку з роздрукованими посадочними талонами навіть на рейсах у межах Шенгенської зони. У разі якщо така перевірка не була пройдена, мандрівникові могли відмовити в посадці на рейс.

Такі перевірки практикує також лоукостер Wizz Air. Великі європейські авіакомпанії, що працюють за класичною моделлю, перевіряють паспорти пасажирів у разі потреби безпосередньо перед посадкою в літак.

Нагадаємо, з 11 червня громадяни України, які мають дійсні біометричні паспорти, зможуть відвідувати без отримання візи 22 держави ЄС, що входять до Шенгенської зони.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті