Ryanair скасував для українців візову перевірку

Ryanair скасував для українців візову перевірку

Раніше українці повинні були проходити візову перевірку з роздрукованими посадочними талонами

Ірландський лоукостер Ryanair скасував обов'язкову вимогу для громадян України щодо проходження візової перевірки під час здійснення рейсів у межах Шенгенської зони, повідомляє avianews.

У компанії повідомили, що ці зміни планувалися заздалегідь і ніяк не пов'язані з введенням безвізового режиму для поїздок в ЄС для громадян України.

Раніше громадяни держав, що не входять до Європейської економічної зони, не могли користуватися мобільними посадочними талонами Ryanair і зобов'язані були проходити візову перевірку з роздрукованими посадочними талонами навіть на рейсах у межах Шенгенської зони. У разі якщо така перевірка не була пройдена, мандрівникові могли відмовити в посадці на рейс.

Такі перевірки практикує також лоукостер Wizz Air. Великі європейські авіакомпанії, що працюють за класичною моделлю, перевіряють паспорти пасажирів у разі потреби безпосередньо перед посадкою в літак.

Нагадаємо, з 11 червня громадяни України, які мають дійсні біометричні паспорти, зможуть відвідувати без отримання візи 22 держави ЄС, що входять до Шенгенської зони.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло