З початку 2017 року «Укрзалізниця» отримала 100 млн грн чистого прибутку

З початку 2017 року «Укрзалізниця» отримала 100 млн грн чистого прибутку

Доходи «Укрзалізниці» за п'ять місяців поточного року зросли більш ніж на 8%

«Укрзалізниця» в січні-травні 2017 року отримала 100 млн грн чистого прибутку проти 0,9 млрд грн чистого збитку за аналогічний період 2016 року, повідомив Інтерфакс.

«Не зважаючи на складну економічну ситуацію, блокаду, яка впливає на транзит, практично всі наші показники поліпшуються в порівнянні з показниками за аналогічний період минулого року», – цитується в прес-релізі голова правління «Укрзалізниці» Войцех Балчун.

За його словами, доходи «Укрзалізниці за п'ять місяців поточного року зросли більш ніж на 8%, динаміка зростання витрат склала 4,5%, що зумовило поліпшення фінансового результату. За вказаний період компанія освоїла 2,5 млрд грн капітальних інвестицій, при цьому скоротила кредитний портфель на 3,2 млрд грн.

«Велику увагу ми приділяємо реструктуризації кредитного портфеля, адже знаємо, яке у нас історичне навантаження, пов'язане з валютними кредитами, які значно вплинули і на фінансовий результат, і на фінансовий стан, і можливість інвестувати», – зазначив Балчун.

Згідно з презентацією «Укрзалізниці» на її сайті, за п'ять місяців 2017 року компанія перевезла 139,2 тонн вантажів, що на 3% більше, ніж за аналогічний період 2016 року, вантажообіг зріс на 7% – до 79,9 млрд т-км, транзитні перевезення – на 8,5%, до 8,9 млрд т-км.

Пасажирські перевезення за цей період збільшилися на 2% – до 82,2 млн осіб, пасажирооборот досяг 10,5 млрд пас-км, що на 6% вище цього показника за аналогічний період минулого року.

Нагадаємо, що до 15 липня 2017 року заплановано розробити програмне забезпечення та технологію автоматизованого управління порожніми зерновозами, якими управляє філія «Центр транспортної логістики».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло