Захворіло у світі
30,784,671
Померло у світі
957,059
Вилікувалось у світі
21,032,712
Захворіло в Україні
175,678
Померло в Україні
3,557
Вилікувалось в Україні
77,512
Меркель виступила проти нових антиросійських санкцій США

Меркель виступила проти нових антиросійських санкцій США

Від цих санкцій можуть постраждати європейські енергетичні компанії

Меркель виступила проти нових антиросійських санкцій США
фото Facebook Angela Merkel

Канцлер Німеччини Ангела Меркель стурбована тим, що нові санкції проти Росії, які хочуть ввести США, можуть призвести до штрафів щодо європейських компаній, повідомив речник німецького уряду в п'ятницю, назвавши дії США «дивними» і «незвичайними».

Про це повідомляє The New York Times.

Сенатори США в середу схвалили санкції проти Росії за ймовірне втручання в 2016 році у вибори США, в тому числі щодо деяких російських енергетичних проектів. Цей крок США не був узгоджений з союзниками з ЄС.

Канцлер Австрії Крістіан Керн та міністр закордонних справ Німеччини Зігмар Габріель виступили зі спільною заявою, що ухвалені в Сенаті США нові санкції проти Росії становлять загрозу для європейських компаній, які беруть участь у розвитку енергопостачання Європи. Меркель зазначила, що поділяє цю заяву.

«Це дуже дивно, що санкції, покликані покарати Росію за втручання у вибори США, також можуть привести до штрафів проти європейських компаній», – зазначили у Меркель.

«Так не повинно бути, ми не приймаємо санкцій з екстра-територіальними наслідками, тобто такі, від яких можуть постраждати треті країни», – йдеться в заяві.

Нагадаємо, Сенат США проголосував за нові антиросійські санкції. Положення про санкції хочуть перетворити на закон, аби президент не зміг одноосібно послабити їх без схвалення конгресу.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті